Verleende evenementvergunning, survivalrun, 3 juli t/m 5 juli 2019, 08.00 tot 17.00 uur, start en finish bij de Trije, Franeker

  • Gemeente Waadhoeke, postbus 58, 8800 AB Franeker,

  • Evenementvergunning voor het houden van een survivalrun te Franeker op 3 juli 2019 van 08.00 tot 17.00 uur, 4 juli 2019 van 08.00 tot 17.00 uur en 5 juli 2019 van 08.00 tot 17.00 uur. Start en finish bij de Trije te Franeker.

 

Bezwaar maken?

Bent u het niet eens met dit besluit? Dan kunt u hiertegen bezwaar maken (Algemene wet bestuursrecht). Doet u dat binnen zes weken na de datum van het besluit.

 

U stuurt uw bezwaar naar:

De burgemeester van Waadhoeke

Postbus 58

8800 AB FRANEKER

 

In uw bezwaar staat in ieder geval:

  • uw naam en adres;

  • de datum;

  • het besluit waar u het niet mee eens bent;

  • waarom u het niet eens bent met dit besluit;

  • uw handtekening.

 

Wilt u dat het besluit niet meteen ingaat?

Dan kunt u om een ‘voorlopige voorziening’ vragen bij de rechtbank. Dit is een voorlopige beslissing om een bepaalde handeling uit te stellen of juist door te laten gaan. Dit kan alleen als u al een bezwaar heeft ingediend.

 

Een voorlopige voorziening vraagt u aan bij:

Rechtbank Noord-Nederland

Afdeling bestuursrecht

Postbus 150

9700 AD Groningen

 

Naar boven