Bekendmaking verleende ontheffingen op grond van artikel 35, lid 2 van de Drank en Horecawet, week 11, 14 maart 2018

De heer J.A.A.J. Wagenaar, voor het schenken van zwak alcoholische dranken tijdens de culinaire streekmarkt en kunstmarkt aan de Paardenmarkt in Yerseke, op 16 juni 2018 van 09.00 uur tot 17.30 uur.

De heer J.A.A.J. Wagenaar, voor het schenken van zwak alcoholische dranken tijdens de culinaire streekmarkt aan de Paardenmarkt in Yerseke, op 29 juni 2018 van 13.00 uur tot 20.30 uur.

De heer J.A.A.J. Wagenaar, voor het schenken van zwak alcoholische dranken tijdens de culinaire streekmarkt aan de Paardenmarkt in Yerseke, op 6 juli 2018 van 13.00 uur tot 20.30 uur.

De heer J.A.A.J. Wagenaar, voor het schenken van zwak alcoholische dranken tijdens de culinaire streekmarkt aan de Paardenmarkt in Yerseke, op 13 juli 2018 van 13.00 uur tot 20.30 uur.

De heer J.A.A.J. Wagenaar, voor het schenken van zwak alcoholische dranken tijdens de culinaire streekmarkt aan de Paardenmarkt in Yerseke, op 20 juli 2018 van 13.00 uur tot 20.30 uur.

De heer J.A.A.J. Wagenaar, voor het schenken van zwak alcoholische dranken tijdens de culinaire streekmarkt aan de Paardenmarkt in Yerseke, op 27 juli 2018 van 13.00 uur tot 20.30 uur.

De heer J.A.A.J. Wagenaar, voor het schenken van zwak alcoholische dranken tijdens de culinaire streekmarkt aan de Paardenmarkt in Yerseke, op 3 augustus 2018 van 13.00 uur tot 20.30 uur.

De heer J.A.A.J. Wagenaar, voor het schenken van zwak alcoholische dranken tijdens de culinaire streekmarkt aan de Paardenmarkt in Yerseke, op 10 augustus 2018 van 13.00 uur tot 20.30 uur.

De heer J.A.A.J. Wagenaar, voor het schenken van zwak alcoholische dranken tijdens de culinaire streekmarkt aan de Paardenmarkt in Yerseke, op 15 augustus 2018 van 10.00 uur tot 20.30 uur.

De heer J.A.A.J. Wagenaar, voor het schenken van zwak alcoholische dranken tijdens de culinaire streekmarkt aan de Paardenmarkt in Yerseke, op 17 augustus 2018 van 13.00 uur tot 20.30 uur.

De heer J.A.A.J. Wagenaar, voor het schenken van zwak alcoholische dranken tijdens de culinaire streekmarkt aan de Paardenmarkt in Yerseke, op 24 augustus 2018 van 13.00 uur tot 20.30 uur.

De heer J.A.A.J. Wagenaar, voor het schenken van zwak alcoholische dranken tijdens de culinaire streekmarkt aan de Paardenmarkt in Yerseke, op 31 augustus 2018 van 13.00 uur tot 20.30 uur.

 

Rechtsmiddelen

Indien u het met deze besluiten niet eens bent, kunt u hiertegen binnen 6 weken na verzending ervan op grond van de Algemene wet bestuursrecht bezwaar aantekenen. U moet het bezwaarschrift richten aan burgemeester en wethouders van de gemeente Reimerswaal, Postbus 70, 4416 ZH Kruiningen.

 

Het bezwaarschrift moet worden ondertekend en moet tenminste bevatten:

de naam en het adres van de indiener;

de datum;

een omschrijving van het besluit, waartegen het bezwaar is gericht;

de grond(en), waarop het bezwaar is gebaseerd.

 

De werking van deze besluiten wordt niet geschorst door het indienen van een bezwaarschrift. Wel kunt u naast het indienen van een bezwaarschrift, aan de voorzieningenrechter van de Rechtbank Zeeland-West-Brabant vragen een voorlopige voorziening te treffen. Voor het adres van de rechtbank en voor uitleg over deze procedure verwijzen wij u naar de internetpagina: www.rechtspraak.nl. Via het ‘digitale loket Rechtbank’ op deze website kunt u ook digitaal vragen om een voorlopige voorziening.

 

Deze besluiten kunt u uitsluitend inzien na een afspraak met mevrouw Van Nieuwenhuijze van de afdeling Bouwen, Milieu en Handhaving. Zij is bereikbaar via ons centrale telefoonnummer 140113 of via ons e-mailadres gemeente@reimerswaal.nl.

 

 

 

 

Kruiningen, 14 maart 2018

namens burgemeester en wethouders van Reimerswaal

drs. ir. F. Schouten

Hoofd afdeling Bouwen, Milieu en Handhaving

Naar boven