Sleen - De Koepen 1a: voor het organiseren van het Lente evenement

De Burgemeester van Coevorden maakt bekend dat op grond van de Algemene plaatselijke verordening Coevorden vergunning is verleend voor het organiseren van het Lente evenement op 26 mei 2018 van 11.00 uur tot 18.00 uur op het terrein achter en in de Ontmoetingskerk aan de Koepen 1 a te Sleen. Op 25 mei 2018 zal vanaf 08.00 uur het evenemententerrein worden opgebouwd en op 28 mei 2018 om 17.00 is het evenemententerrein afgebroken.

Tevens heeft u toestemming voor het tijdelijk plaatsen van 5 kramen met een afmeting van elk 4,5 xl,5 m. (in 2 van deze kramen wordt gebakken), 2 springkussens en in geval van regen: 2 tenten van elk max. 8 x 4 m.

 

Verzonden op 8 februari 2018

 

Kenmerk 594-2018

 

Belanghebbenden kunnen binnen zes weken na de datum van verzending van het besluit aan de aanvrager schriftelijk en gemotiveerd bezwaar indienen tegen dit besluit. Zie hiervoor de informatie op www.coevorden.nl/product/bezwaarschrift-indienen.

 

Coevorden, 13 februari 2018

Naar boven