Evenementenvergunning carnaval

Op 2 januari 2018 is aan de heer G.J.J. Voorburg een evenementenvergunning verleend voor carnavalsactiviteiten in een tent op het parkeerterrein van Restaurant&Bar Nog Eéntje aan de Hessenweg 337 in Achterveld. De vergunning is verleend voor 10 februari 2018 van 16.00 uur tot 03.00 uur, 11 februari 2018 van 11.00 uur tot 22.00 uur en 12 februari 2018 van 10.00 uur tot 22.00 uur.

Indien uw belang rechtstreeks bij dit besluit is betrokken, kunt u hiertegen een gemotiveerd bezwaarschrift indienen. Het bezwaarschrift moet worden ondertekend en moet ten minste bevatten de naam en adres van de indiener, de dagtekening, een omschrijving van het besluit waartegen het bezwaar is gericht, alsmede de gronden van het bezwaar.

Uw bezwaarschrift dient u te richten aan de Burgemeester van Leusden, p/a secretariaat van de adviescommissie bezwaarschriften, postbus 150, 3830 AD Leusden. De termijn voor het indienen van een bezwaarschrift bedraagt zes weken na de dag van verzending van heit besluit.

Voor verdere informatie kunt u de brochure “Bezwaar en beroep tegen een beslissing van de overheid” raadplegen. Deze folder kunt u vinden in de publieksinformatiewinkel in de hal van het gemeentehuis.

 

Naar boven