Bar Moscow, ontheffing sluitingsuur op vrijdag 26 oktober 2018, donderdag 27 december en op vrijdag 28 december 2018 voor het horecapand Grutstraat 27 in Doetinchem, ontheffing verleend

Er is een ontheffing sluitingsuur verleend aan Bar Moscow, voor het geopend hebben van het horecapand aan de Grutstraat 27 in Doetinchem op vrijdag 26 oktober 2018, donderdag 27 december en vrijdag 28 december 2018 van 02.00 tot 04.30 uur.

Bezwaar

Als u het niet eens bent met dit besluit, kunt u een bezwaarschrift bij de burgemeester indienen. Dit moet u doen binnen zes weken nadat deze brief is verstuurd. In dit bezwaarschrift moeten ten minste uw naam, adres en woonplaats staan. Ook moet u er een datum opzetten en onderaan de brief een handtekening. Het is belangrijk dat u de burgemeester duidelijk maakt waarom u bezwaar maakt tegen dit besluit.

Ook als u bezwaar maakt, blijft dit besluit geldig. Als u dat niet wilt, dan kunt u de rechter vragen om het besluit te schorsen. Dit heet een voorlopige voorziening. U kunt een voorlopige voorziening vragen door een brief te sturen naar de Voorzieningenrechter, Rechtbank Gelderland, Postbus 9030, 6800 EM Arnhem. Het aanvragen van een voorlopige voorziening kost u geld.

 

Naar boven