Gemeente Zutphen, evenementenvergunning Chocoladefestival op 30 september 2018 in de binnenstad van Zutphen.

Status: verleend

Op 18 september 2018 is een evenementenvergunning verleend voor het Chocoladefestival op 30 september 2018 in de binnenstad van Zutphen.

De vergunning geldt voor het laten horen van verstrekte muziek, het plaatsen van objecten, het schenken van zwak alcoholhoudende dranken en demonstraties van chocolade, chocoladefondue, proeverijen, modeshows, kinderactiviteiten, kids choco color run.

Bezwaarclausule

Als u het niet eens bent met de inhoud van dit besluit, dan kunt u binnen 6 weken na de datum van verzending van dit besluit aan de aanvrager, een bezwaarschrift indienen bij de burgemeester, Postbus 41, 7200 AA Zutphen.

Het bezwaarschrift dient te worden ondertekend en bevat ten minste:

Naam en adres van de indiener;

De dagtekening;

Omschrijving van het besluit waartegen het bezwaar is gericht;

De gronden van het bezwaar.

Voor de behandeling van een bezwaarschrift is geen griffierecht verschuldigd.

 

Een bezwaarschrift heeft geen schorsende werking. Dat betekent dat het besluit nu al geldt. Indien onverwijlde spoed dat vereist kunt u om een voorlopige voorziening vragen bij de voorzieningenrecht van de Rechtbank Gelderland, Afdeling Bestuursrecht, Postbus 9030, 6800 EM Arnhem. In dat geval is griffierecht verschuldigd. U kunt ook digitaal het beroep- en verzoekschrift indienen bij genoemde rechtbank via http://loket.rechtspraak.nl/bestuursrecht. Daarvoor moet u wel beschikken over een elektronische handtekening (DigiD). Kijk op de genoemde site voor de precieze voorwaarden.

 

Zutphen, 20 september 2018

De burgemeester van Zutphen

Naar boven