Verleende Drank- en horecavergunning en Exploitatie-/Terrasvergunning, Het Genot van Grootschermer, Noordeinde 12, 1843 JH, Grootschermer

Drank en Horecawet en Algemene plaatselijke verordening

 

Voor een horecalokaliteit kunnen meerdere vergunningen zijn verleend, zoals een drank- en horecavergunning, een exploitatievergunning of een terrasvergunning.

 

Verleend op 16 augustus 2018: Drank- en horecavergunning en Exploitatie-/terrasvergunning

Reden: harmonisering beleid

Naam: VOF Het Genot van Grootschermer

Handelsnaam: Het Genot van Grootschermer

Adres: Noordeinde 12, 1843 JH Grootschermer

Openingstijden: vrije sluitingstijden

Terras: dagelijks tot 24:00 uur

 

Tegen deze besluiten kunt u binnen zes weken na de verzending een schriftelijk en gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij de burgemeester van Alkmaar, Postbus 53, 1800 BC Alkmaar. De termijn van zes weken gaat in een dag na verzending van de vergunning/ontheffing. Deze dag hoeft niet gelijk te zijn aan de datum van deze publicatie.

 

Verleende vergunningen liggen niet ter inzage. Wilt u een vergunning inzien dan kan dit alleen nadat u een afspraak hebt gemaakt bij de Unit Vergunning- en subsidieverlening via telefoonnummer 14 072.

Naar boven