Aanvraag vergunning buurt BBQ Louise de Colignystraat / Amalia van Solmsstraat te Schiedam op 25 augustus 2018 van 17.00 uur tot 21.00 uur

Bij de burgemeester van Schiedam is een vergunning aangevraagd voor het organiseren van een buurt BBQ op de Louise de Colignystraat / Amalia van Solmsstraat te Schiedam op 25 augustus 2018 van 17.00 uur tot 21.00 uur.

Het betreft hier een zomer buurtfeest met diverse kinderactiviteiten en een barbecue. Vanaf 15.00 uur worden de Louise de Colignystraat en de Amalia van Solmsstraat afgesloten voor het verkeer.

Vanaf 25 juli 2018 ligt een afschrift van de aanvraag, gedurende 2 weken ter inzage bij het Klant Contact Centrum (Omgevingsloket), Stadserf 1 (alleen op afspraak).

Tijdens de genoemde periode kunnen belanghebbenden over de aanvraag hun zienswijze naar voren brengen. Dit kan zowel mondeling als schriftelijk. Schriftelijke zienswijzen kunnen worden gericht aan de burgemeester van Schiedam, Postbus 1501, 3100 EA Schiedam, onder vermelding van buurt BBQ.

 

Naar boven