Gemeente Beesel – Afsluiting van diverse wegen in Beesel tijdens de Kinderoptocht carnaval op 9 februari 2018 te Beesel

Burgemeester en Wethouders van de gemeente Beesel hebben op 15 januari 2018 ten behoeve van de Kinderoptocht carnaval in Beesel besloten de volgende wegen af te sluiten op 9 februari 2018 van 13.00 tot 14.00 uur:

Kerkstraat, Mgr. Theelenstraat, Burg. Janssenstraat, Sint Jorisstraat, Beekstraat, Markt, St. Antoniusstraat, Kerkpad, Kerkplein

Een bezwaarschrift moet binnen 6 weken worden ingediend bij het College van B&W van de gemeente Beesel, Postbus 4750, 5953 ZK Reuver.

Een bezwaar schorst de werking van een besluit niet. Daarvoor moet u een verzoek om een voorlopige voorziening richten tot de voorzieningenrechter van de Rechtbank Limburg, sector Bestuursrecht, Postbus 950, 6040 AZ Roermond.

Beesel, 15 januari 2018

Naar boven