Stichting Gekkoo, toneelvoorstellingen in “Ferro bosje” op 19, 20 en 21 mei 2017, vergunning verleend

Er is vergunning verleend aan de Stichting Gekkoo voor het geven van toeelsvoorstellingen A Midsummer nights dream in het “Ferro bosje” aan de Warnersstraat in Gaanderen. De voorstellingen zijn op 19 en 20 mei 2017 van 18.00 uur tot 21.30 uur en op 21 mei 2017 van 13.00 uur tot 17.00 uur.

Bezwaar

Als u het niet eens bent met dit besluit, kunt u een bezwaarschrift indienen bij de burgemeester. Dit moet u doen binnen zes weken nadat deze brief is verstuurd. In dit bezwaarschrift moet ten minste de naam, het adres en woonplaats van u staan. Ook moet u er een datum opzetten en onderaan de brief een handtekening. Het is belangrijk dat u duidelijk maakt waarom u bezwaar maakt tegen dit besluit.

Ook als u bezwaar maakt, blijft dit besluit geldig. Als u dat niet wilt, dan kunt u de rechter vragen om het besluit te schorsen. Dit heet een voorlopige voorziening. U kunt de rechter om een voorlopige voorziening vragen door een brief te sturen naar de Voorzieningenrechter, Rechtbank Gelderland, Postbus 9030, 6800 EM Arnhem. Het aanvragen van een voorlopige voorziening kost u geld.

Naar boven