Grand Café Hendrixen BV, terrasvergunning voor het pand gelegen aan de Grutstraat 28 in Doetinchem, vergunning verleend.

 

Er is een terrasvergunning verleend aan Grand Café Hendrixen BV voor het pand gelegen aan de Grutstraat 28 in Doetinchem. De exploitatie van dit terras vindt plaats vanuit het horecapand gelegen aan de Grutstraat 31 in Doetinchem.

Bent u het niet eens met dit besluit?

Als u het niet eens bent met dit besluit, kunt u binnen zes weken een bezwaarschrift bij de burgemeester indienen. In dit bezwaarschrift moeten uw naam, adres en woonplaats staan. Ook moet u er de datum opzetten en een handtekening. Het is belangrijk dat u de burgemeester duidelijk maakt waarom u bezwaar maakt tegen het besluit.

Ook als uw bezwaar maakt, blijft dit besluit geldig. Wilt u dat niet, dan kunt u de rechter vragen de ontheffing te schorsen. Dit heet een voorlopige voorziening. U kunt een voorlopige voorziening vragen door een brief te sturen naar de Voorzieningenrechter, Rechtbank Gelderland, Postbus 9030, 6800 EM Arnhem. Het vragen van een voorlopige voorziening kost u geld.

Naar boven