Gemeente Bernheze - Algemene Plaatselijke Verordening - Melding klein evenement - 15 februari 2017

In overeenstemming met artikel 2:25, lid 2 onder g, van de APV Bernheze 2014 is een melding gedaan door:

- W.O. Jeugd- en Gezinsvierdaagse voor het organiseren van een openingswandeltocht op 12 maart 2017 van 8.00 tot 17.00 uur met als startplaats Natuurtheater De Kersouwe,

Kersouwelaan 1, 5473 TE Heeswijk-Dinther. De toestemming is verzonden op 13 februari 2017.

- C.V. Goedzat voor het organiseren van C.V. Goedzat 5 years anniversary op 28 februari 2017 van 17.00 tot 22.30 uur op het parkeerterrein van Lunenburg Events & More, Dorpsstraat 39. 5472 PH Loosbroek. De toestemming is verzonden op 13 februari 2017.

 

Inzage : U kunt de stukken gedurende zes weken tijdens openingstijden op afspraak inzien in het gemeentehuis in Heesch.

Bezwaar : Belanghebbenden kunnen binnen zes weken na verzenddatum van dit besluit bezwaar indienen bij het college van burgemeester en wethouders van Bernheze. Het bezwaar heeft geen schorsende werking.

Voorlopige voorziening : Belanghebbenden kunnen, gelijktijdig met een ingediend bezwaar- of beroepschrift, de voorzieningenrechter van de rechtbank verzoeken om een voorlopige voorziening te treffen. Er zijn griffierechten verschuldigd.

Heesch, 15 februari 2017

Het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Bernheze

Naar boven