Bekendmaking lijst categorieën van gevallen waarvoor een verklaring van geen bedenkingen is vereist (Wabo)

artikel 2.12 lid 1 onder a sub 1, 2 en 3

De gemeenteraad heeft in zijn vergadering van 18 december 2017 besloten de lijst met categorieën vast te stellen waarvoor een verklaring van geen bedenkingen van de raad is vereist. In de Wet algemene bepalingen omgevingsrecht (Wabo) is bepaald, dat het college van burgemeester en wethouders aan een aanvraag omgevingsvergunning die in strijd is met het bestemmingsplan, alleen medewerking kan verlenen als de gemeenteraad een zogenaamde “verklaring van geen bedenkingen” heeft afgegeven. De gemeenteraad kan hiervan afzien door een lijst van categorieën van gevallen aan te wijzen. Als een aanvraag om een omgevingsvergunning buiten de reikwijdte van deze lijst valt, hoeft er door het college van burgemeester en wethouders geen verklaring van geen bedenkingen bij de gemeenteraad aangevraagd te worden.

Gelijktijdig met de inwerkingtreding van het besluit tot vaststelling van de lijst met categorieën d.d. 18 december 2017 is het besluit tot vaststelling van de lijst met categorieën van d.d. 4 februari 2013 ( met uitzondering van punt 6) ingetrokken.

Het besluit treedt in werking op de dag na de bekendmaking. Hiertegen kan geen bezwaar dan wel beroep worden ingesteld. Het besluit ligt ter inzage op het gemeentehuis van de gemeente Kaag en Braassem, Westeinde 1 in Roelofarendsveen. U kunt de stukken inzien tijdens werkdagen van 08.30 uur tot 12.30 uur, en op woensdag van 08.30 uur tot 15.30 uur en van 18.30 uur tot 20.30 uur. Tevens is de lijst met categorieën op onze website te raadplegen.

Naar boven