KWF Kankerbestrijding Doetinchem, collecte voorafgaand aan De Graafschap-Ajax op 8 mei 2016, vergunning verleend

Er is een vergunning verleend aan KWF Kankerbestrijding Doetinchem voor het houden van een collecte voorafgaand aan de wedstrijd De Graafschap-Ajax op 8 mei 2016 van 13.30 uur tot 14.30 uur op het voorplein van het stadion.

Bezwaar

Als u het niet eens bent met dit besluit, kunt u een bezwaarschrift indienen bij het college. Dit moet u doen binnen zes weken nadat dit besluit is verstuurd. In dit bezwaarschrift moet tenminste de naam, het adres en woonplaats van u staan. Ook moet u er een datum opzetten en onderaan de brief een handtekening. Het is belangrijk dat u duidelijk maakt waarom u bezwaar maakt tegen dit besluit.

Ook als u bezwaar maakt, blijft dit besluit geldig. Als u dat niet wilt, dan kunt u de rechter vragen om het besluit te schorsen. Dit heet een voorlopige voorziening. U kunt de rechter om een voorlopige voorziening vragen door een brief te sturen naar de Voorzieningenrechter, Rechtbank Gelderland, Postbus 9030, 6800 EM Arnhem. Het aanvragen van een voorlopige voorziening kost u geld.

Naar boven