Gemeente Cuijk –Standplaatsvergunning – verleend aan van Dunschoten’s Vis V.O.F. voor de verkoop van vis en aanverwante producten op het Louis Jansenplein te Cuijk.

 

Standplaatsvergunning:

Het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Cuijk maakt bekend dat op grond van artikel 5:18 van de A.P.V. door de gemeente Cuijk een standplaatsvergunning is verleend.

Voor

:

de verkoop van vis en aanverwante producten op de zaterdagen in 2017

Locatie

:

Louis Jansenplein Cuijk

Datum

:

1 januari tot en met 31 december 2017

Datum verzending

:

12 december 2016

Belanghebbenden kunnen binnen zes weken na verzenddatum bij de burgemeester, respectievelijk het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Cuijk een bezwaarschrift indienen. Het postadres is Postbus 7, 5360 AA Grave. Een bezwaarschrift schort de werking van het besluit niet op. Degenen die bezwaar maken kunnen de voorzieningenrechter van de Rechtbank Oost-Brabant te ’s-Hertogenbosch tevens verzoeken het besluit te schorsen. Dit verzoek dient vergezeld te gaan van het bij ons ingediende bezwaarschrift. Het postadres van de Rechtbank Oost-Brabant is: Postbus 90125, 5200 MA ’s-Hertogenbosch.

Naar boven