Verleende evenementenvergunning Zomers eindfeest Bouwvak in Marken

Op 19 augustus 2016 hebben de burgemeester en het college van burgemeester en wethouders besloten om op grond van artikel 2:25a en artikel 4:6 van de Algemene Plaatselijke Verordening Waterland 2010 een evenementenvergunning te verlenen aan de heer B.Wolters, Verkeerde Wereld, Buurterstraat 20 in Marken, voor:

 

  • 1.

    het organiseren en houden van het ‘Zomers eindfeest Bouwvak’ op zaterdag 3 september 2016 van 16.00-01.00 uur op het terras van De Verkeerde Wereld in Marken.

  • 2.

    het plaatsen en het gebruiken van een tent, een podium en twee buitentaps.

  • 1.

    het ten gehore brengen van versterkte (live) muziek tussen 16.00-01.00 uur.

Heeft u bezwaar?

Bent u het niet eens met deze beslissing? Dan kunt u een bezwaarschrift sturen aan het college van burgemeester en wethouders. Dit geldt ook voor andere belanghebbenden die het niet eens zijn met dit besluit. Het adres is:

Burgemeester en wethouders van Waterland, Postbus 1000, 1140 BA MONNICKENDAM.

Zorgt u ervoor dat u het bezwaarschrift indient binnen zes weken na de dag waarop dit besluit is verzonden. Schrijf in uw bezwaarschrift ten minste:

  • 1.

    uw naam, adres en handtekening;

  • 2.

    een omschrijving van het besluit waartegen u bezwaar tegen maakt;

  • 3.

    de reden waarom u bezwaar maakt.

    Wilt u een voorlopige voorziening treffen of de beschikking schorsen? Dit kunt u vragen aan de voorzieningenrechter van de rechtbank Noord-Holland. Het adres is:

    Rechtbank Noord-Holland, Postbus 1621, 2003 BR HAARLEM

    Na ontvangst van het verzoekschrift geeft de rechtbank informatie over de heffing van griffierecht.

    Digitaal indienen? Dit kan met een DigiD inlogcode. Bij een bezwaarschrift via het digitale loket op www.waterland.nl Bij een voorlopige voorziening via www.rechtspraak.nl/Burgers/.

     

Naar boven