Verleende evenementenvergunning, 3,4 en 6 september 2016, muziekfestival bij De Comm tijdens de kermis Groesbeek, gemeente Berg en Dal

Vergunning verleend in de periode van 8 augustus tot en met 12 augustus 2016

 

3,4 en 6 september 2016, muziekfestival De Comm tijdens de kermis, Dorpsplein 12 Groesbeek

 

Voor een evenement kunnen meerdere vergunningen/ontheffingen zijn verleend, zoals een evenementenvergunning, een geluidsontheffing, een ontheffing van de Drank- en Horecawet of de Zondagswet.

Tegen deze besluiten kunnen belanghebbende binnen zes weken schriftelijk en gemotiveerd bezwaar indienen bij de burgemeester, respectievelijk het college van burgemeester en wethouders van Berg en Dal, Postbus 20, 6560 AA Groesbeek. De termijn van zes weken gaat een dag na verzending van de vergunning/ontheffing in. Deze dag hoeft niet gelijk te zijn aan de datum van deze publicatie.

Verleende vergunningen en ontheffingen liggen niet ter inzage. Wilt u een vergunning of ontheffing inzien dan kan dit alleen nadat u een afspraak hebt gemaakt bij cluster APV en Bijzondere wetten via telefoonnummer 14024.

 

 

Naar boven