Verleende ontheffing winkeltijdenverordening
Ondernemersvereniging Kampen:
voor geopend mogen hebben van de winkels in de binnenstad (deel tussen Burgwal en IJsselkade) op zondag 20 december 2015 van 14.00 tot 21.00 uur. De winkels mogen geopend zijn in verband met Kerst in oud Kampen.
 
Bezwaar is mogelijk bij burgemeester en wethouders.
Bezwaar • Voordat u een bezwaar indient, vragen wij u eerst telefonisch contact met ons op te nemen om het genomen besluit te bespreken. U kunt ook direct een bezwaar indienen. Digitaal bezwaar maken kan door gebruik te maken van het digitale bezwaarformulier. Ook kunt u een brief sturen aan het bestuursorgaan dat het besluit heeft genomen (burgemeester/college/raad), postbus 5009, 8260 Ga Kampen. Vermeld altijd uw naam-, adresgegevens, telefoonnummer en motiveer uw bezwaarschrift. Tenzij anders vermeld, moet uw bezwaar binnen zes weken na bekendmaking van het genomen besluit door ons zijn ontvangen. Naast het indienen van een bezwaarschrift kunt u een
voorlopige voorziening vragen bij de rechtbank. Meer informatie over de bezwaarprocedure en het vragen van voorlopige voorziening vindt u op www.kampen.nl/bezwaar.
 
Voorlopige voorziening • Het indienen van een bezwaar- of beroepschrift schorst niet automatisch de werking van een besluit. Degene die een bezwaar of beroep heeft ingediend kan daarnaast bij spoedeisend belang een verzoek om voorlopige voorziening indienen bij de voorzieningenrechter (tenzij anders vermeld): Rechtbank Overijssel, Postbus 10067 8000 GB Zwolle; of digitaal via http://loket.rechtspraak.nl/bestuursrecht  (alleen met DigiD).
 
 
Naar boven