Verkeersmaatregelen, Dieterderweg, Susteren
Burgemeester en wethouders van Echt- Susteren maken bekend dat zij voornemens zijn om:
 
  • 1.
    door het plaatsen van de borden E1 en onderborden OB108 met de tekst ‘uitgezonderd in de parkeervakken’ van bijlage I van het Reglement verkeersregels en verkeerstekens 1990 een parkeerverbodzone in te stellen voor de Dieterderweg;
  • 2.
    door het verwijderen van de borden B1 en B2 van bijlage I van het Reglement verkeersregels en verkeerstekens 1990 de Dieterderweg als voorrangsweg in te trekken;
  • 3.
    door het verwijderen van de borden F5 en F6 van bijlage I van het Reglement verkeersregels en verkeerstekens 1990 ter hoogte van het te verwijderen straatjuweel de voorrangssituatie aldaar in te trekken.
 
Een en ander conform tekening VM Dieterderweg Susteren,
d.d. 04-09-2015, welke onlosmakelijk onderdeel uitmaakt van dit verkeersbesluit.
 
De relevante stukken liggen met ingang van 25 september 2015 gedurende vier weken voor eenieder ter inzage in het stadhuis, Nieuwe Markt 55 te Echt en wel op maandag van 9.00 tot 20.00 uur, op woensdag van 9.00 uur tot 17.00 uur en op donderdag en vrijdag van 9.00 uur tot 13.00 uur.
 
Eventuele zienswijzen omtrent dit voornemen kunnen gedurende genoemde termijn door eenieder schriftelijk worden ingediend bij Burgemeester en Wethouders van Echt-Susteren, Postbus 450, 6100 AL te Echt.
 
Echt-Susteren, 24 september 2015
Naar boven