Gemeente Bernheze - Evenementenvergunning 26 augustus 2015
Het college van burgemeester en wethouders heeft een vergunning/ontheffing verleend aan:
- Stichting Bernhezer Kunstkring voor het organiseren van het literair festival Het VerhAal op 29 augustus 2015 van 16.00 tot 22.00 uur en op 30 augustus 2015 van 9.00 tot 20.00 uur op diverse locaties in het AaDal: Kasteel Heeswijk, Landgoed Zwanenburg en Kilsdonkse Molen, 5473 ZH Heeswijk-Dinther. De beschikkingen zijn verzonden op 13 augustus 2015.
- Stichting Bernhezeloop voor het organiseren van de XRC Bernhezeloop 2015 op een deel van grondgebied Bernheze en op een terrein aan Raadhuisstraat, 5473 GJ Heeswijk-Dinther. Er is een tijdelijke verkeersmaatregel ingesteld in Heilige Stokstraat, Raadhuisstraat en Edm. van Dintherstraat in Heeswijk-Dinther. De beschikkingen zijn verzonden op 13 augustus 2015.
- Stichting Heesch Presenteert voor het organiseren van Heesch Presenteert op 13 september 2015 van 11.00 tot 19.00 uur in het centrum van Heesch, 5384BZ Heesch. Er is een tijdelijke verkeersmaatregel ingesteld voor De Misse, een gedeelte van Schoonstraat, Hoogstraat en ’t Dorp in Heesch.
- Stichting de Kilsdonkse Molen voor het organiseren van Oogstfeest ‘Van Akker tot Bakker’ op 4 oktober 2015 van 10.00 tot 18.00 uur op locatie Kilsdonkseweg 4-6 , 5473KK Heeswijk-Dinther. Er is een tijdelijke verkeersmaatregel ingesteld op Kilsdonkseweg van Boterweg tot aan Laverdonk. De beschikkingen zijn verzonden op 19 augustus 2015.
- EHBO St Lucas voor het organiseren van Rommel-, kleding-, speelgoed-, en curiosamarkt op
8 november 2015 van 10.00 tot 15.30 uur in gemeenschaphuis De Stuik, 5476 KK Vorstenbosch. De beschikkingen zijn verzonden op 19 augustus 2015.
 
Inzien: U kunt de stukken gedurende zes weken op afspraak tijdens openingstijden inzien in het gemeentehuis in Heesch.
 
Bezwaar: Belanghebbenden kunnen binnen zes weken na verzenddatum van dit besluit bezwaar indienen bij het college van burgemeester en wethouders van Bernheze. Het bezwaar heeft geen schorsende werking.
 
Voorlopige voorziening: Belanghebbenden kunnen, gelijktijdig met een ingediend bezwaar- of beroepschrift, de voorzieningenrechter van de rechtbank verzoeken om een voorlopige voorziening te treffen. Er zijn griffierechten verschuldigd
 
Heesch, 26 augustus 2015

College van burgemeester en wethouders van de gemeente Bernheze

Naar boven