Aanvraag omgevingsvergunning Leukenstraat 7, 6099 AP te Beegden / Maasgouw
ingekomen 18 mei 2015 / het vestigen van een schoonheidssalon aan huis/het plaatsen van een reclamebord
 
 
Bezwaarschrift
Belanghebbenden kunnen, gedurende 6 weken na de dag van de verzending van de WABO-vergunning aan de aanvrager, een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij het college van burgemeester en wethouders, postbus 7000, 6050 AA te Maasbracht. Dit bezwaarschrift heeft geen schorsende werking.
Op grond van artikel 8:81 Algemene Wet Bestuursrecht kan - indien onverwijlde spoed vereist is - een voorlopige voorziening worden aangevraagd bij de voorzieningenrechter van de Rechtbank, Postbus 950, 6040 AZ Roermond. In dat geval moet binnen genoemde termijn ook een bezwaarschrift worden ingediend.
 
Beroep
Belanghebbenden kunnen, gedurende 6 weken na de dag van de verzending van de WABO-vergunning aan de aanvrager, een gemotiveerd beroepschrift indienen bij de Rechtbank Limburg, Postbus 950, 6040 AZ te Roermond. De indiener van een beroepschrift kan tevens bij de Voorzieningenrechter van de Rechtbank Limburg om een voorlopige voorziening verzoeken.
Naar boven