Coevorden: voor het houden van koopzondagen
Burgemeester en wethouders van Coevorden maken bekend dat er ontheffing is verleend van het verbod als bedoeld in artikel 2 van de Winkeltijdenwet.
Dit betekent dat winkels in Coevorden op de volgende zon- en/of feestdagen voor het publiek geopend mogen hebben:
Zondag 12 juli 2015
Zondag 8 november 2015
Zondag 20 december 2015
Op basis van de “Verordening Winkeltijden Coevorden 1998” kunnen wij per kalenderjaar voor maximaal 12 zon- en/of feestdagen ontheffing verlenen. Dit betekent dat er voor het jaar 2015 voor de winkels in het woongebied en binnen het winkelgebied in het centrum van Coevorden nog voor 9 zon- en/of feestdagen ontheffing kan worden verleend.
Verleend op 13 mei 2015.
Belanghebbenden kunnen binnen zes weken na de datum van verzending van het besluit aan de aanvrager schriftelijk en gemotiveerd bezwaar indienen tegen dit besluit. Zie hiervoor de informatie op www.coevorden.nl.
Naar boven