Verleende vergunning, 21 juni 2015, 'Marktje lief', Cranenburgsestraat 73, Groesbeek
Vergunning verleend in de periode van 4 mei tot en met 8 mei 2015
 
21 juni 2015, 'Marktje lief' tweedehands markt voor kinderspullen , Cranenburgsestraat 73, Groesbeek
 
Voor een evenement kunnen meerdere vergunningen/ontheffingen zijn verleend, zoals een evenementenvergunning, een geluidsontheffing, een ontheffing van de Drank- en Horecawet of de Zondagswet.
Tegen deze besluiten kunnen belanghebbende binnen zes weken schriftelijk en gemotiveerd bezwaar indienen bij de burgemeester, respectievelijk het college van burgemeester en wethouders van Groesbeek, Postbus 20, 6560 AA Groesbeek. De termijn van zes weken gaat een dag na verzending van de vergunning/ontheffing in. Deze dag hoeft niet gelijk te zijn aan de datum van deze publicatie.
Verleende vergunningen en ontheffingen liggen niet ter inzage. Wilt u een vergunning of ontheffing inzien dan kan dit alleen nadat u een afspraak hebt gemaakt bij cluster APV en Bijzondere wetten via telefoonnummer 14024.
 
 
Naar boven