Zutphen, evenementenvergunning FIM Rally op 31 juli 2015, binnenstad
Status: verleend
 
Op 15 april 2015 is een evenementenvergunning verleend voor FIM Rally op 31 juli 2015 in Zutphen.
Deze vergunning verleend toestemming voor het houden van een parade van maximaal 1000 motoren richting de binnenstad van Zutphen. Bovendien mogen deze motoren op de Zaadmarkt van 11.00 tot 15.00 uur geparkeerd worden.
Om de veiligheid op de weg te verzekeren heb ik besloten tot de volgende tijdelijke verkeersmaatregelen op 31 juli 2015 van 08:00 uur tot 16:30 uur (gelet op artikel 18, eerste lid, sub d, en artikel 15, eerste lid, van de Wegenverkeerswet 1994, artikel 12 van het Besluit administratieve bepalingen betreffende het wegverkeer):
  • 1.
    afsluiten van de Zaadmarkt (t.h. de Pelikaanstraat) en deze gesloten te verklaren voor voertuigen door een fysieke afsluiting en bord C1 van Bijlage 1 van het Reglement van verkeerstekens en verkeersregels te plaatsen;
  • 2.
    verlenen van een ontheffing voor het inrijden van het voor alle voertuigen gesloten verklaarde gebied (Houtmarkt, Zaadmarkt) door deelnemers aan de Parade of Nations;
  • 3.
    instellen van een parkeerverbod voor auto’s op de als zodanig aangewezen parkeervakken in de Zaadmarkt.
  • 4.
    Op 31 juli 2015 tussen 10:00 – 11:00 en tussen 15:00 – 16:00 uur: verlenen van een ontheffing voor het inrijden van een voor alle voertuigen gesloten verklaarde weg (Bronsbergen) door deelnemers aan de Parade of Nations;
De wegsleepverordening Zutphen 2003 is op bovengenoemde dagen en tijdstippen niet geldig.
Ik wijs u er op dat u voor het regelen van verkeer op de openbare weg gebruik moet maken van gediplomeerde (en door de politie opgeleide) verkeersregelaars.
Bezwaarclausule
Als u het niet eens bent met de inhoud van dit besluit kunt u binnen 6 weken, ingaand op de dag na de datum van publicatie van dit besluit, een bezwaarschrift indienen bij de burgemeester, Postbus 41, 7200 AA Zutphen.
Het bezwaarschrift dient te worden ondertekend en bevat ten minste:
  • 1.naam en adres van de indiener;
  • 2.de dagtekening;
  • 3.omschrijving van het besluit waartegen het bezwaar is gericht;
  • 4.de gronden van het bezwaar.
Voor de behandeling van een bezwaarschrift is geen griffierecht verschuldigd.
Een bezwaarschrift heeft geen schorsende werking. Dat betekent dat het besluit nu al geldt. Indien onverwijlde spoed dat vereist kunt u om een voorlopige voorziening vragen bij de voorzieningenrechter van de Rechtbank Gelderland, Afdeling Bestuursrecht, Postbus 9030, 6800 EM Arnhem. In dat geval is griffierecht verschuldigd.
U kunt ook digitaal het beroep- en verzoekschrift indienen bij genoemde rechtbank via http://loket.rechtspraak.nl/bestuursrecht. Daarvoor moet u wel beschikken over een elektronische handtekening (DigiD). Kijk op de genoemde site voor de precieze voorwaarden.
 
Zutphen, 22 april 2015
De burgemeester van Zutphen
Naar boven