Ingekomen aanvraag omgevingsvergunning uitweg Scheulderdorpsstraat 73 Scheulder
Burgemeester en wethouders van Eijsden-Margraten maken ingevolge artikel 3.8 van de Wet algemene bepalingen omgevingsrecht juncto titel 4.1 van de Algemene wet bestuursrecht bekend dat de volgende aanvraag is ingekomen voor:
het maken van een uitweg op het perceel Scheulderdorpsstraat 73, 6307 PB Scheulder (ontvangen 3 november 2015).
Tegen deze aanvraag kunnen op grond van de Wet algemene bepalingen omgevingsrecht nog geen bezwaarschriften worden ingediend.
Ter inzage legging en nadere informatie
Alle stukken liggen ingaande de dag na de publicatiedatum, in het gemeentehuis, gelegen Amerikaplein 1 te Margraten, ter inzage. Voor inzage en nadere informatie kunt u contact opnemen met het KlantContactCentrum, telefoonnummer 14 043 of 043 458 8488.
Eijsden-Margraten, 6 november 2015
Burgemeester en wethouders van Eijsden-Margraten,
De secretaris, Mathea Severeijns
De burgemeester, Dieudonné Akkermans
Naar boven