Verleende vergunning reclameborden Koninklijk Stedelijk Muziekkorps Enkhuizen
Op 27 oktober 2015 is vergunning verleend voor het tijdelijk plaatsen van reclameborden. De borden worden geplaatst van 1 november 2015 tot en met 14 november 2015, voor aankondiging van concerten op 20 en 21 november 2015.
Informatie over het besluit
Voor het inzien van de vergunning kunt u een afspraak maken met een medewerker van de afdeling bestuursondersteuning, telefoonnummer: 0228-360 100.
Bezwaar
Tegen dit besluit kunnen belanghebbenden binnen zes weken na de verzenddatum bezwaar maken bij het college van burgemeester en wethouders van Enkhuizen, postbus 11, 1601 AA Enkhuizen. De verzenddatum is gelijk aan de datum waarop de vergunning is verleend. U kunt bezwaar maken door een brief te sturen.
  • -
    Vermeld in de brief in ieder geval uw naam, adres, datum, een omschrijving van het besluit waartegen u bezwaar maakt en uw redenen van het bezwaar. Vergeet niet uw handtekening te zetten.
  • -
    Een bezwaarschrift schorst de uitvoering van het besluit niet. U moet hiervoor ook een verzoek om voorlopige voorziening sturen naar de Voorzieningenrechter van de rechtbank Noord-Holland (locatie Haarlem), Postbus 1621, 2003 BR in Haarlem. U kunt uw verzoekschrift ook digitaal indienen via http://loket.rechtspraak.nl/bestuursrecht. U moet hiervoor beschikken over een elektronische handtekening (DigiD).
Naar boven