Bartiméus Sonneheerdt, vergunning voor het houden van een collecte in de periode van 26 t/m 31 oktober 2015, vergunning verleend.
Er is een vergunning verleend aan Bartiméus Sonneheerdt, voor het houden van een collecte in de gemeente Doetinchem in de periode van 28 juni 2015 t/m 4 juli 2015.
Bezwaar
Als u het niet eens bent met dit besluit, kunt u een bezwaarschrift bij ons college indienen. Dit moet u doen binnen zes weken nadat deze brief is verstuurd. In dit bezwaarschrift moet tenminste de naam, het adres en woonplaats van u staan. Ook moet u er een datum opzetten en onderaan de brief een handtekening. Het is belangrijk dat u ons college duidelijk maakt waarom u bezwaar maakt tegen dit besluit.
Ook als u bezwaar maakt, blijft dit besluit geldig. Als u dat niet wilt, dan kunt u de rechter vragen om het besluit te schorsen. Dit heet een voorlopige voorziening. U kunt de rechter om een voorlopige voorziening vragen door een brief te sturen naar de Voorzieningenrechter, Rechtbank Gelderland, Postbus 9030, 6800 EM Arnhem. Het aanvragen van een voorlopige voorziening kost u geld.
Naar boven