Centrum Management, ontheffing voor geopend hebben van de winkels in de binnenstad op 24 oktober 2014, ontheffing verleend
Er is ontheffing verleend aan het Centrum Management voor het geopend hebben van de winkels in de binnenstad op vrijdag 24 oktober 2014 tot 23.00 uuur.
Bezwaar
Als u het niet eens bent met dit besluit, kunt u een bezwaarschrift bij ons college indienen. Dit moet u doen binnen zes weken nadat deze brief is verstuurd. In dit bezwaarschrift moet tenminste de naam, het adres en woonplaats van u staan. Ook moet u er een datum opzetten en onderaan de brief een handtekening. Het is belangrijk dat u ons college duidelijk maakt waarom u bezwaar maakt tegen dit besluit.
Ook als u bezwaar maakt, blijft dit besluit geldig. Als u dat niet wilt, dan kunt u de rechter vragen om het besluit te schorsen. Dit heet een voorlopige voorziening. U kunt de rechter om een voorlopige voorziening vragen door een brief te sturen naar de Voorzieningenrechter, College van Beroep voor het Bedrijfsleven, Postbus 20021, 2500 EA ’s-Gravenhage. Het aanvragen van een voorlopige voorziening kost u geld.
 
Naar boven