Evenementvergunningen OKK Beetgum in Bitgummole

Burgemeester maakt bekend dat hij op 27 mei 2014 een tweetal evenementenvergunningen heeft verleend aan OKK Beetgum voor het mogen organiseren van het straatkaatsen voor de jeugd op 2 en 3 juni 2014 en voor de volwassenen op 12 en 13 juni 2014 waarbij beide keren gebruik wordt gemaakt van de Terhornestrjitte en Klaas van der Meijstrjitte in Bitgummole. (verzenddatum: 28-05-2014)

Bezwaar

Wanneer u het niet eens bent met een besluit kunt u hiertegen binnen zes weken na de in de publicatie vermelde datum (dit is de verzenddatum zoals in de publicatie genoemd) schriftelijk (niet per e-mail) bezwaar maken bij de burgemeester van Menameradiel. Het bezwaarschrift moet op grond van artikel 6:5 van de Algemene wet bestuursrecht voldoen aan de volgende eisen:

1. de naam, adres en handtekening van de indiener;

2. de datum;

3. een omschrijving van het besluit waartegen het bezwaar is gericht;

4. de gronden van het bezwaar.

Een bezwaarschrift schort de werking van het besluit niet op. Wanneer er sprake is van een spoedeisend belang kunt u tegelijk met het indienen van het bezwaarschrift een verzoek om een voorlopige voorziening indienen bij de voorzieningenrechter van de Rechtbank Noord-Nederland, locatie Groningen, sector bestuursrecht, postbus 150, 9700 AD Groningen. Hier zijn kosten aan verbonden (griffierecht). Meer informatie hierover bij de griffie van de rechtbank. U kunt het verzoekschrift ook digitaal indienen bij genoemde rechtbank via http://loket.rechtspraak.nl/bestuursrecht. Daarvoor moet u wel beschikken over een elektronische handtekening (DigiD). Kijk op de genoemde site voor de precieze voorwaarden.

Naar boven