VERLEENDE EVENEMENTENVERGUNNING

De burgemeester van Schiedam heeft op 18 juni 2014 de onderstaande vergunning verleend voor het organiseren van een evenement. Het betreft:

•Jeneverfestival 2014 op 21 juni 2014 van 12.00 uur tot 23.00 uur en op 22 juni van 12.00 uur tot 20.00 uur.

Vanaf 20 juni 2014 ligt een afschrift van de verleende vergunning gedurende zes weken ter inzage bij het Klant Contact Centrum (Omgevingsloket), Stadserf 1.

Gedurende de bovengenoemde periode kunt u tegen de verleende vergunning een bezwaarschrift indienen. Hieraan zijn geen kosten verbonden. In het (gedateerde en ondertekende) bezwaarschrift moet staan waarom u tegen de verleende vergunning bent en waarom u vindt dat u rechtstreeks in uw belang bent getroffen. Het bezwaarschrift kunt u sturen aan de burgemeester van Schiedam, Postbus 1501, 3100 EA Schiedam.

Intussen blijft de vergunning geldig. Als u echter vindt dat deze meteen moet worden geschorst dan kunt u daarvoor een verzoek sturen naar de voorzieningenrechter van de rechtbank Rotterdam, t.a.v. de sector bestuursrecht, Postbus 50951, 3007 BM Rotterdam.

Voorwaarde hiervoor is dat u tevens een bezwaarschrift heeft ingediend. Aan een procedure bij de rechtbank zijn kosten verbonden.

Naar boven