Gemeente Leudal – tijdelijke verkeersmaatregel – kern Heythuysen

Op vrijdag 6 juni tot en met maandag 9 juni 2014 vindt in Heythuysen een handbaltoernooi plaats. Hiervoor worden een aantal tijdelijke verkeersmaatregelen getroffen  op de Noorderbaan en op het sportpark Molenhoek, namelijk:

- op de Noorderbaan te Heythuysen, ter hoogte van de bebouwde kom grens tot aan de Heythuyserweg, wordt een snelheidsbeperkende maatregel ingesteld worden van 50 km/u. Tevens wordt op dit gedeelte een tijdelijk parkeerverbod ingesteld aan beide zijden van de weg;

- op het Sportpark Molenhoek wordt éénrichtingsweg ingesteld , ter hoogte van de weg Coolpad richting Noorderbaan;

- de weg naar de tennisbanen gelegen op het sportpark Molenhoek in Heythuysen wordt tijdelijk afgesloten  voor alle verkeer behalve voor voetgangers.

Bezwaarmogelijkheid

Belanghebbenden kunnen binnen zes weken na verzending van het desbetreffende besluit een bezwaarschrift indienen bij het bestuursorgaan dat het besluit heeft genomen. Het bezwaarschrift vermeldt tenminste uw naam, de datum, een omschrijving van het besluit waartegen uw bezwaar is gericht, de gronden van uw bezwaar en uw handtekening. Het indienen van een bezwaarschrift heeft geen schorsende werking. In geval van spoed kunt u bij de voorzieningenrechter van de arrondissementsrechtbank een verzoek om een voorlopige voorziening indienen. De eisen aan dit verzoek zijn (naast het aantonen van de spoedeisendheid) dezelfde als hierboven vermeld. Tevens dient u een afschrift van de betreffende brief/besluit bij te voegen. Het postadres van de rechtbank is: Rechtbank Roermond, sector bestuursrecht, Postbus 950, 6040 AZ Roermond.

Naar boven