Verkeersmaatregelen voor Kingpop aan de Denekamperweg 150 te Vasse

Zaaknummer: ZT-2023-001922

 

Stichting Kingpop Vasse heeft een vergunning voor het houden van Kingpop. Kingpop vindt plaats op 27 april 2024. Daarom vinden wij dat dit evenement de tijdelijke behoefte doet ontstaan om verkeersmaatregelen te treffen. De maatregelen zullen uitgevoerd worden op 27 april 2024 van 11:00 uur tot en met 00:00 uur.

 

De verkeersmaatregelen voor het evenement vallen onder het Algemene Verkeersbesluit voor kleinschalige evenementen in de gemeente Tubbergen. Voor het besluit zie: https://zoek.officielebekendmakingen.nl/gmb-2022-478484.html

 

Bezwaar

Ingevolge artikel 7:1 van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden tegen dit besluit een bezwaarschrift indienen bij het college van burgemeester en wethouders van Tubbergen. Dat kan schriftelijk aan:

 

 

Een bezwaarschrift moet gemotiveerd zijn en moet worden ingediend binnen een termijn van zes weken, ingaande de dag na bekendmaking van dit besluit in de Staatscourant. Wie een bezwaarschrift indient kan een verzoek indienen bij de voorzieningenrechter van de Rechtbank Overijssel, Postbus 10067, 8000 GB Zwolle om een voorlopige voorziening indien onverwijlde spoed, gelet op de betrokken belangen, dat vordert. Voor de behandeling van een verzoek om voorlopige voorziening worden door de rechtbank griffierechten in rekening gebracht.

 

Naar boven