Blad gemeenschappelijke regeling van UW Samenwerking
| Datum publicatie | Organisatie | Jaargang en nummer | Rubriek |
|---|---|---|---|
| UW Samenwerking | Blad gemeenschappelijke regeling 2016, 643 | Overige besluiten van algemene strekking |
Zoals vergunningen, bouwplannen en lokale regelgeving.
Adressen en contactpersonen van overheidsorganisaties.
U bent hier:
| Datum publicatie | Organisatie | Jaargang en nummer | Rubriek |
|---|---|---|---|
| UW Samenwerking | Blad gemeenschappelijke regeling 2016, 643 | Overige besluiten van algemene strekking |
Lokale regeling Individueel Keuzebudget UW Samenwerking 2017
UW Samenwerking voegt geen lokale bronnen toe aan de bronnen voor het IKB zoals die zijn vastgelegd in artikel 3:28 van de CAR/UWO.
Artikel 5 Jaarlijkse evaluatie
Jaarlijks zal deze regeling worden geëvalueerd en zo nodig bijgesteld.
Artikel 6 Onvoorziene gevallen
In gevallen waarin deze regeling niet of niet in redelijkheid voorziet, kan de werkgever een bijzondere voorziening treffen.
Aldus vastgesteld in de vergadering van het dagelijks bestuur van UW Samenwerking van 28 september 2016.
J. van Delden
De secretaris
Mr. P.J.M. van Domburg
De voorzitter
Toelichting Lokale regeling Individueel Keuzebudget UW Samenwerking 2017
Als medewerker wordt aangemerkt de ambtenaar in de zin van artikel 1:1 lid 1 sub a van de CAR-UWO. Dit betekent dat de regeling niet van toepassing is op stagiaires, buitengewoon ambtenaren van de burgerlijke stand en politieke ambtsdragers.
De in de oude situatie bestaande bronnen zijn nu in de CAR-UWO opgenomen en hoeven hier niet te worden vermeld.
De doelen uit de in te trekken Cafetariaregeling UW Samenwerking zijn hierin overgenomen.
Opbouw van extra pensioen is alleen mogelijk binnen de fiscale ruimte die er voor de individuele medewerker nog is binnen de pensioenregeling. Medewerker moet bij het maken van de keuze voor de opbouw van extra pensioen een bewijs overleggen dat er bij het ABP nog mogelijkheden zijn voor extra pensioenopbouw.
Niet op andere wijze vergoede reiskosten woon-werkverkeer: UW Samenwerking vergoedt minder voor reiskosten-woonwerk dan fiscaal is toegestaan. Via de Flexbenefits kan de medewerker een gedeelte van het IKB uitruilen tegen een netto vergoeding voor deze niet vergoede reiskosten. reiskosten. Het nettoloon wordt daardoor hoger. Het belastingtarief van de werknemer bepaalt de hoogte van het voordeel, dit varieert afhankelijk van de hoogte van het inkomen.
Omdat wij met een vaste maandelijkse vergoeding werken, kan ook dit IKB-doel maandelijks worden ingezet als de medewerker dit wil. Als de omstandigheden veranderen, bijvoorbeeld als de werknemer verhuist of op minder dagen gaat werken, wordt de mogelijkheid tot uitruil dienovereenkomstig aangepast. Medewerker heeft de verantwoordelijkheid dit tijdig te melden.
Artikel 4 Jaarlijkse evaluatie
Jaarlijkse evaluatie maakt het mogelijk doelen te wijzigen en in te spelen op mogelijke wijzigingen in wet- en regelgeving.
Kopieer de link naar uw clipboard
https://zoek.officielebekendmakingen.nl/bgr-2016-643.html
De hier aangeboden pdf-bestanden van het Staatsblad, Staatscourant, Tractatenblad, provinciaal blad, gemeenteblad, waterschapsblad en blad gemeenschappelijke regeling vormen de formele bekendmakingen in de zin van de Bekendmakingswet en de Rijkswet goedkeuring en bekendmaking verdragen voor zover ze na 1 juli 2009 zijn uitgegeven. Voor pdf-publicaties van vóór deze datum geldt dat alleen de in papieren vorm uitgegeven bladen formele status hebben; de hier aangeboden elektronische versies daarvan worden bij wijze van service aangeboden.