<?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?>
<!--
      Generatie: versie XSLT 2 op 2026-08-25+02:00-->
<owms-metadata xmlns:dcterms="http://purl.org/dc/terms/"
                xmlns:overheid="http://standaarden.overheid.nl/owms/terms/"
                xmlns:overheidop="http://standaarden.overheid.nl/oep/meta/">
   <owmskern>
      <dcterms:identifier>stcrt-2026-30800</dcterms:identifier>
      <dcterms:title>Kennisgeving besluit: besluit RWS-2026/18197 geen omgevingsvergunning vereist aanleg leidingen het Engelse Werk aan Gelderse IJssel</dcterms:title>
      <dcterms:language>nl</dcterms:language>
      <dcterms:type scheme="OVERHEIDop.Rubriek">vergunning voor activiteiten op of in oppervlaktewater</dcterms:type>
      <dcterms:creator scheme="OVERHEIDop.DienstAgentschapInstellingOfProject">Rijkswaterstaat</dcterms:creator>
      <dcterms:modified>2026-08-27</dcterms:modified>
   </owmskern>
   <owmsmantel>
      <dcterms:available>2026-08-27</dcterms:available>
      <dcterms:publisher>Ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties</dcterms:publisher>
   </owmsmantel>
   <oep>
      <overheid:organisationType>dienst en agentschap</overheid:organisationType>
      <overheidop:publicationName>Staatscourant</overheidop:publicationName>
      <overheidop:configuratie>https://repository.officiele-overheidspublicaties.nl/MasterConfiguraties/MC-DRP-BeschikkingAfhandeling-3Pas-ZM/2.82/xml/MC-DRP-BeschikkingAfhandeling-3Pas-ZM.xml</overheidop:configuratie>
      <overheid:authority>Rijkswaterstaat</overheid:authority>
      <overheid:category scheme="OVERHEID.TaxonomieBeleidsagendaDecentraal">Ruimte en infrastructuur | Organisatie en beleid</overheid:category>
      <overheidop:referentienummer>561663</overheidop:referentienummer>
      <overheidop:gebiedsmarkering>Punt</overheidop:gebiedsmarkering>
      <overheidop:geometrieLabel>Gebiedsmarkering</overheidop:geometrieLabel>
      <overheidop:geometrie>POINT(200942 501340)</overheidop:geometrie>
      <overheidop:gebiedsmarkering>Vlak</overheidop:gebiedsmarkering>
      <overheidop:geometrieLabel>Gebiedsmarkering</overheidop:geometrieLabel>
      <overheidop:geometrie>POLYGON((200941.85916260188 501337.39846963563,200941.8581626021 501337.3974696383,200941.85716260204 501337.39546963654,200941.85616260188 501337.3944696332,200941.85416260205 501337.3934696355,200941.85216260198 501337.3924696371,200941.85016260197 501337.39246963494,200941.8481626019 501337.39246963453,200941.84616260184 501337.3924696374,200941.84516260197 501337.39346963575,200941.84316260208 501337.39446963626,200941.84216260188 501337.39646963764,200941.84116260192 501337.39846963866,200941.84016260205 501337.3994696332,200941.84016260187 501337.4014696381,200941.8401626019 501337.4034696367,200941.8401626019 501337.40546963736,200944.06016260388 501343.5364696412,200944.06116260402 501343.53746963927,200944.06216260386 501343.53946963826,200944.06316260403 501343.540469637,200944.06516260383 501343.5414696383,200944.06716260395 501343.54246964236,200944.0691626038 501343.542469647,200944.07116260385 501343.5424696339,200944.07316260395 501343.54246964,200944.07516260375 501343.541469643,200944.07616260374 501343.54046964,200944.07716260382 501343.5384696393,200944.07816260372 501343.53746963915,200944.0791626039 501343.5354696385,200944.07916260388 501343.53346964275,200944.0791626037 501343.5314696413,200944.0791626039 501343.52946963423,200941.85916260188 501337.39846963563))</overheidop:geometrie>
      <overheidop:jaargang>2026</overheidop:jaargang>
      <overheidop:publicationIssue>30800</overheidop:publicationIssue>
   </oep>
</owms-metadata>
