Staatscourant van het Koninkrijk der Nederlanden

Datum publicatieOrganisatieJaargang en nummerRubriek
Centraal Stembureau's (cluster)Staatscourant 2021, 8895Centraal Stembureau

Kandidatenlijsten verkiezing van de leden van de Tweede Kamer der Staten-Generaal

De voorzitter van het centraal stembureau voor de verkiezing van de leden van de Tweede Kamer der Staten-Generaal;

gelet op artikel I 17 van de Kieswet;

maakt bekend dat voor de op 17 maart 2021 te houden verkiezing de volgende geldige kandidatenlijsten zijn ingeleverd:

Kieskring 1: Groningen

Lijst 1 VVD

Nr

Naam

Woonplaats

1

Rutte, M. (Mark) (m)

's-Gravenhage

2

van Ark, T. (Tamara) (v)

Nieuwerkerk aan den IJssel

3

Hermans, S.T.M. (Sophie) (v)

Amsterdam

4

Becker, B. (Bente) (v)

's-Gravenhage

5

Yeşilgöz-Zegerius, D. (Dilan) (v)

Amsterdam

6

van 't Wout, B. (Bas) (m)

Hoeven

7

Harbers, M.G.J. (Mark) (m)

Rotterdam

8

de Vries, A. (Aukje) (v)

Leeuwarden

9

Wiersma, A.D. (Dennis) (m)

Utrecht

10

Tellegen, O.C. (Ockje) (v)

's-Gravenhage

11

Aartsen, A.A. (Thierry) (m)

Breda

12

Heinen, E. (Eelco) (m)

's-Gravenhage

13

Rajkowski, Q.M. (Queeny-Aimée) (v)

Utrecht

14

Kamminga, R.J. (Roelien) (v)

Groningen

15

El Yassini, Z. (Zohair) (m)

Utrecht

16

van Campen, A.A.H. (Thom) (m)

Zwolle

17

Paul, M.L.J. (Mariëlle) (v)

Amsterdam

18

Erkens, S.P.A. (Silvio) (m)

Kerkrade

19

Koerhuis, D.A.N. (Daniel) (m)

Raalte

20

Michon-Derkzen, I.J.M. (Ingrid) (v)

's-Gravenhage

21

Valstar, P.J. (Peter) (m)

's-Gravenzande

22

Ellian, U. (Ulysse) (m)

Almere

23

Van Wijngaarden, J. (Jeroen) (m)

Amsterdam

24

de Groot, P.C. (Peter) (m)

Harderwijk

25

van den Hil, J. (Jacqueline) (v)

Goes

26

Minhas, F.B. (Fahid) (m)

Schiedam

27

Tielen, J.Z.C.M. (Judith) (v)

Utrecht

28

de Kort, A.H.J. (Daan) (m)

Veldhoven

29

Heerema, R.J. (Rudmer) (m)

Alkmaar

30

Brekelmans, R.P. (Ruben) (m)

Oisterwijk

31

van Strien, P.J.T. (Pim) (m)

Amsterdam

32

van der Woude, H.H. (Hatte) (v)

Delft

33

Idsinga, F.L. (Folkert) (m)

Amsterdam

34

de Neef, D. (Daan) (m)

Breda

35

Klink, J.J. (Jan) (m)

Loosdrecht

36

Regterschot, K. (Kelly) (v)

Landgraaf

37

Smals, B.M.G. (Bart) (m)

Delft

38

Strolenberg, M.F. (Mark) (m)

Hoogeveen

39

Verkuijlen, R. (Ruud) (m)

Hilversum

40

Haverkort, E.A. (Erik) (m)

Eefde

41

Tabak, M.J.A. (Marinus) (m)

Groningen

42

Verbree, D.M. (Dorien) (v)

Leiden

43

Bevers, H. (Harry) (m)

Leeuwarden

44

Rahimi, H. (Hawre) (m)

Weesp

45

Grevink, M. (Martijn) (m)

Elsene (Brussel) (BE)

46

Simons, C. (Chris) (m)

Middelburg

47

Richardson, S.M. (Simone) (v)

Lijnden

48

Bijenhof, Y. (Yvonne) (v)

Almelo

49

Patelski, M.J.L. (Max) (m)

Maastricht

50

Arends-Drijver, K. (Kathy) (v)

Berkel en Rodenrijs

51

van Doeveren, L.N.M. (Laurens) (m)

Wassenaar

52

Simons, T.C.N. (Tim) (m)

Made

53

Buijsse, M.R.G. (Martijn) (m)

Boekel

54

Peters, F.A.J. (Frederik) (m)

Lent

55

Bakker, R. (Ronald) (m)

Sprang-Capelle

56

Noomen, C.J. (Kees) (m)

Amstelveen

57

Vermeulen, S.M.J. (Sanneke) (v)

Roosendaal

58

Koebrugge, S.A. (Sabine) (v)

Groningen

59

Achterbergh-Copier, M. (Mark) (m)

Halfweg

60

Elbertsen, J. (Jenny) (v)

Apeldoorn

61

Jacobs, B. (Barry) (m)

Bergen op Zoom

62

van Dijk, S. (Saskia) (v)

IJsselstein

63

Bellaart, H.M. (Hugo) (m)

Bussum

64

Maref, R. (Rebin) (m)

Arnhem

65

de Wolff, I. (Ivo) (m)

Sint Nicolaasga

66

Groot Bruinderink, L.I. (Laurence) (m)

New York (US)

67

Lambers, L.F.J.M. (Lars) (m)

Weert

68

Bonnevits-de Jong, L. (Laurine) (v)

Berkel en Rodenrijs

69

Nelisse, R.M.L. (Mirjam) (v)

Dirksland

70

Rooijmans, E.M.N. (Liesbeth) (v)

Apeldoorn

71

Malfait-van Ham, S.S.J. (Sharona) (v)

Oud Gastel

72

ten Have, R.H. (René) (m)

's-Gravenhage

73

Matthijsse, H.A. (Henk) (m)

Assen

74

Hoen, R.T. (Roelof Theun) (m)

Noordwolde

75

Janssen, S.M. (Sander) (m)

Hengelo

76

van den Ham-Jaarsma, E. (Edith) (v)

Almelo

77

Lauwerysen, F.A. (Filip) (m)

Grizane (HR)

78

Bikkers, B.T. (Bart) (m)

Vlaardingen

79

Kraanen, C.W. (Kees) (m)

Amersfoort

80

van der Weijden, M. (Maarten) (m)

Waspik

Lijst 2 PVV (Partij voor de Vrijheid)

Nr

Naam

Woonplaats

1

Wilders, G. (Geert) (m)

's-Gravenhage

2

Agema, M. (Fleur) (v)

's-Gravenhage

3

Markuszower, G. (Gidi) (m)

Amsterdam

4

de Jong, L.W.E. (Léon) (m)

's-Gravenhage

5

Maeijer, V. (Vicky) (v)

Krimpen aan den IJssel

6

Kops, A. (Alexander) (m)

Overasselt

7

Bosma, M. (Martin) (m)

Amsterdam

8

van Dijck, A.P.C. (Tony) (m)

's-Gravenhage

9

Helder, L.M.J.S. (Lilian) (v)

Venlo

10

Madlener, B. (Barry) (m)

Rockanje

11

Fritsma, S.R. (Sietse) (m)

's-Gravenhage

12

van Weerdenburg, V.D.D. (Danai) (v)

Amstelveen

13

Graus, D.J.G. (Dion) (m)

Heerlen

14

de Graaf, M. (Machiel) (m)

's-Gravenhage

15

Mulder, E. (Edgar) (m)

Zwolle

16

Beertema, H.J. (Harm) (m)

Voorburg

17

de Roon, R. (Raymond) (m)

Beek

18

Faber, M.H.M. (Marjolein) (v)

Hoevelaken

19

van Aalst, R.R. (Roy) (m)

Hengelo

20

van Dijk, E. (Emiel) (m)

's-Gravenhage

21

Jansen, C.A. (Chris) (m)

Almere

22

de Vree, J.H. (Henk) (m)

Hardinxveld-Giessendam

23

Moinat, N. (Nicole) (v)

Purmerend

24

de Winter, D. (Daniëlle) (v)

's-Gravenhage

25

Stöteler, T.S.M. (Sebastiaan) (m)

Almelo

26

Heutink, H.D. (Hidde) (m)

Enschede

27

van Dijk, A.J.A. (Toon) (m)

Almere

28

Pool, J. (Joeri) (m)

Kampen

29

Deen, M. (Marco) (m)

Zandvoort

30

Wakker, H. (Hendrik) (m)

Urk

31

Claassen, R.A.B. (René) (m)

Landgraaf

32

Heeren, A.M. (Anthony) (m)

Pijnacker

33

Boon, M.C.H. (Maikel) (m)

Bergen op Zoom

34

Vlottes, E. (Elmar) (m)

Apeldoorn

35

Veltmeijer, E.F. (Erik) (m)

Vroomshoop

36

van den Berg, H.F. (Harry) (m)

Tilburg

37

Dulfer, T.F. (Tessa) (v)

Papendrecht

38

Klaassen, M.H.J. (Thijs) (m)

Geleen

39

Smitskam, P. (Peter) (m)

Zoetermeer

40

Pfoster, D.D.W. (Daryl) (m)

Buchten

41

van den Born, V.H. (Vincent) (m)

Den Helder

42

Nagtegaal, S. (Sjors) (m)

Utrecht

43

van Dooren, A.C. (Arthur) (m)

Nieuwe Pekela

44

Thiadens, F.M. (Folkert) (m)

Zevenhuizen

45

Verheij, C. (Coen) (m)

Arnhem

46

van der Kammen, P. (Patricia) (v)

Tilburg

47

Aardema, M. (Max) (m)

Drachten

48

Kruis, A.S. (Sebastian) (m)

's-Gravenhage

49

Housmans, R.W.P.E. (Robert) (m)

Born

50

van Strien, G.A. (Gom) (m)

Arcen

Lijst 3 CDA

Nr

Naam

Woonplaats

1

Hoekstra, W.B. (Wopke) (m)

Bussum

2

Omtzigt, P.H. (Pieter) (m)

Enschede

3

Kuik, A. (Anne) (v)

Groningen

4

van Dijk, I. (Inge) (v)

Gemert

5

Knops, R.W. (Raymond) (m)

Hegelsom

6

Heerma, P.E. (Pieter) (m)

Purmerend

7

Keijzer, M.C.G. (Mona) (v)

Edam

8

Mulder, A.H. (Agnes) (v)

Assen

9

van der Molen, H. (Harry) (m)

Leeuwarden

10

Werner, L.M. (Lucille) (v)

Nederhorst den Berg

11

Geurts, J.L. (Jaco) (m)

Voorthuizen

12

Palland-Mulder, H.M. (Hilde) (v)

Kampen

13

Peters, W.P.H.J. (René) (m)

Oss

14

Boswijk, D.G. (Derk) (m)

Kockengen

15

Amhaouch, M. (Mustafa) (m)

Panningen

16

van den Berg-Jansen, J.A.M.J. (Joba) (v)

Goes

17

Bontenbal, H. (Henri) (m)

Rotterdam

18

Slootweg, E.J. (Evert Jan) (m)

Bennekom

19

Postma, W.L. (Wytske) (v)

's-Gravenhage

20

Terpstra, J.H. (Julius) (m)

Leiden

21

Krul, H.M. (Harmen) (m)

Den Helder

22

van den Brink, G. (Bart) (m)

Amersfoort

23

Vedder-Monaster, E.C. (Eline) (v)

Ruinerwold

24

Meerkerk, C.F. (Frank) (m)

Ottoland

25

van Helvert, M.J.F. (Martijn) (m)

Sittard

26

Zwinkels, J.M. (Jantine) (v)

Utrecht

27

Jonkers, J.P. (Jaap) (m)

Joure

28

Beemsterboer, J.C.J. (Jelle) (m)

Tuitjenhorn

29

Tijmstra, E.S. (Eveline) (v)

Purmerend

30

Nass, M.J.M.H. (Marieke) (v)

Gulpen

31

de Jonge, F.T. (Froukje) (v)

Almere

32

van der Tuin-Kuipers, L. (Lea) (v)

Kornhorn

33

Bal, M. (Mustafa) (m)

Gorinchem

34

de Jong, C.M. (Cees) (m)

Hoogblokland

35

van der Wel, P.C. (Piet-Cees) (m)

Hardenberg

36

van Steeg, G.C. (Bert) (m)

Utrecht

37

Heine, G. (Gabriëlle) (v)

Maastricht

38

Dijkman, M.C.T.H. (Michiel) (m)

Rotterdam

39

Nunez Queija, R. (Rudesindo) (m)

Heemskerk

40

Mous, I.E. (Inge Emilie) (v)

Amsterdam

41

van de Vijver-van Deursen, P.E.M. (Patricia) (v)

Sluis

42

van Rossum, H. (Huibert) (m)

Gouda

43

de Vries, D. (Douwe) (m)

Hallum

44

ter Braak, B.A.J. (Bo) (v)

Borne

45

van Asselt, E.J. (Evert Jan) (m)

Houten

46

Reesink, M.J.B.B. (Martin) (m)

Borne

47

van Dam, C.J.L. (Chris) (m)

's-Gravenhage

48

ter Laak, I. (Ingeborg) (v)

Zoetermeer

49

Klein, K.P. (Karsten) (m)

's-Gravenhage

50

Grapperhaus, F.B.J. (Ferd) (m)

Amsterdam

51

Bijleveld-Schouten, A.T.B. (Ank) (v)

Goor

52

Berghuis, D. (Dick) (m)

Oude Pekela

53

Boonstra, J.T. (Jacob) (m)

Haren Gn

54

Brouwer, H.G.T. (Gert) (m)

Wagenborgen

55

Bulle, H.H. (Henk) (m)

Nieuwe Pekela

56

Dahri-Loualidi, N. (Nayma) (v)

Delfzijl

57

Dost, H.J. (Harma) (v)

Uithuizen

58

Drenth, E. (Erik) (m)

Hoogezand

59

Drent-Sinot, G.E.M. (Ingrid) (v)

Veendam

60

Eisses, R.J.F. (Ruben) (m)

Groningen

61

Engelage, L. (Luit) (m)

Oostwold

62

van de Giessen, L.H. (Laura) (v)

Groningen

63

Heidekamp-Prins, M. (Marjan) (v)

Vlagtwedde

64

Hemmen, H.M. (Herma) (v)

Ter Apel

65

den Hertog-Fluks, A.M. (Alma) (v)

Luddeweer

66

Joustra, M. (Marnick) (m)

Appingedam

67

Min, M.N. (Mara) (v)

Westerbroek

68

Molenhuis, U.J. (Ulfert) (m)

Groningen

69

Paas, A.J. (Jannes) (m)

Groningen

70

Star, J.K. (Jacob Klaas) (m)

Aduard

71

Veenstra, G. (Geertje) (v)

Den Horn

72

de Wit, R.W. (Robert) (m)

Groningen

73

Wubs-Kramer, A.I. (Agnes) (v)

Onstwedde

Lijst 4 D66

Nr

Naam

Woonplaats

1

Kaag, S.A.M. (Sigrid)

's-Gravenhage

2

Jetten, R.A.A. (Rob)

Ubbergen

3

Bergkamp, V.A. (Vera)

Amsterdam

4

Paternotte, J.M. (Jan)

Leiden

5

Sjoerdsma, S.W. (Sjoerd Wiemer)

's-Gravenhage

6

Belhaj, S. (Salima)

Rotterdam

7

Van Weyenberg, S.P.R.A. (Steven)

's-Gravenhage

8

de Groot, T.C. (Tjeerd)

Haarlem

9

van der Werf, J.J. (Hanneke)

's-Gravenhage

10

Boucke, R.M. (Raoul)

Rotterdam

11

van Meenen, P.H. (Paul)

Leiden

12

Vijlbrief, J.A. (Hans)

Woubrugge

13

van der Laan, J.M.P. (Jeanet)

Lisse

14

Sneller, J.C. (Joost)

's-Gravenhage

15

Paulusma, W. (Wieke)

Groningen

16

Boulakjar, F. (Faissal)

Teteringen

17

Kat, H. (Hülya)

Amsterdam

18

Smeets, S.F.J. (Sidney)

Amsterdam

19

Raemakers, R. (Rens)

Neer

20

Wuite, J. (Jorien)

Sint Maarten (SX)

21

Hagen, K.B. (Kiki)

Mijdrecht

22

van Ginneken, L.M. (Lisa)

Amsterdam

23

Hammelburg, A.R. (Alexander)

Amsterdam

24

de Jong, R.H. (Romke)

Gorredijk

25

van Beukering-Huijbregts, M.J.T.G. (Marijke)

IJsselstein

26

Podt, A. (Anne-Marijke)

Utrecht

27

Sahla, F. (Fonda)

's-Gravenhage

28

Dekker-Abdulaziz, H. (Hind)

Utrecht

29

Warmerdam, S. (Sjoerd)

Amsterdam

30

Türkkol, N. (Nazmi)

Amsterdam

31

Teunissen, J.C.M. (Hans)

Breda

32

van Breugel, C. (Carline)

Amsterdam

33

Nunnely, J.M. (Joan)

Rotterdam

34

Çimen, M. (Meyrem)

Haarlem

35

ten Dolle, L. (Loes)

Winterswijk

36

Mathlouti, M. (Mahjoub)

Leidschendam-Voorburg

37

Kuijper, D.J. (David)

's-Gravenhage

38

van der Meulen-Kwakernaak, L.M. (Marleen)

Gorssel

39

Beukeboom, M.J.M. (Marcel)

Wassenaar

40

de Vries-Chang, Y.J. (Ojanne)

Heerenveen

41

Wilkeshuis, K. (Kirsten)

's-Gravenhage

42

Warmenhoven, S.J.E. (Stijn)

's-Gravenhage

43

Bakker, W. (Wybren)

Diepenveen

44

van Opstal, M.F. (Marc)

Wemeldinge

45

Vellinga-Beemsterboer, M.C.A. (Marieke)

Boazum

46

Lust, M.J. (Marja)

Amsterdam

47

Paauw, S.N.C. (Sonja)

Zwolle

48

Bel, C.I. (Christine)

Delft

49

Kutlu, S. (Suat)

Eindhoven

50

Kuipers, J.J.M. (Robert)

Sittard-Geleen

51

de Roon, R.C.J. (Robin)

Rotterdam

52

Bekhuis, G.J.M. (Gabriëlle)

Monnickendam

53

Stevens, S.A.W. (Stef)

Helmond

54

Loor, M.E. (Marion)

Amsterdam

55

Vemer, P. (Pepijn)

Eelderwolde

56

Lalta, V.D. (Vinesh)

's-Gravenhage

57

Girjasing, R. (Rosita)

Rijswijk

58

Hofland, R.P. (Rob)

Amsterdam

59

Tiemens, C.E.F.J. (Constance)

Woerden

60

Geoffroy, E.C. (Eli)

Almere

61

Berckenkamp, S.B. (Sarah)

Amsterdam

62

Neijenhuis, L.J.M.W. (Laura)

Rotterdam

63

de Leeuw, B. (Bas)

Vorden

64

Ceca, G. (Gjin)

Wageningen

65

Laurijssens-van Engelenhoven, E.F.C.N. (Emma)

Etten-Leur

66

da Silva Marcos, T.M. (Teresa)

IJmuiden

67

Zwetsloot, M.A.C. (Monique)

Wageningen

68

van Peski, C.J. (Caecilia)

Tilburg

69

Huertas Mulckhuyse, R.R.A. (Rosanna)

Velp

70

Elmaci, J. (Yasin)

Leerdam

71

van Dun, C.M. (Corine)

Utrecht

72

Tiemersma, J.J. (Jellie)

Groningen

73

Gerrits, P.J.H.M. (Peter)

Kiel-Windeweer

74

Gräper-van Koolwijk, F.Q. (Fleur)

Groningen

75

Koşer-Kaya, F. (Fatma)

Amersfoort

76

van de Ven, J. (Jan)

Venray

77

Schaake, M.R. (Marietje)

Amsterdam

78

Chaban, S. (Sumer)

Hoorn

79

van Veldhoven-van der Meer, S. (Stientje)

Rijswijk

80

Ollongren, K.H. (Kajsa)

Amsterdam

Lijst 5 GROENLINKS

Nr

Naam

Woonplaats

1

Klaver, J.F. (Jesse)

's-Gravenhage

2

de Jonge van Ellemeet, C.E. (Corinne)

Abcoude

3

van der Lee, T.M.T. (Tom)

Amsterdam

4

Bromet, L. (Laura)

Monnickendam

5

Maatoug, S. (Senna)

Leiden

6

Snels, B.A.W. (Bart)

Utrecht

7

Kröger, S.C. (Suzanne)

Amsterdam

8

Smeulders, P.H.M. (Paul)

Leidschendam-Voorburg

9

Bouchallikh, K. (Kauthar)

Amsterdam

10

Westerveld, E.M. (Lisa)

Nijmegen

11

Ranshuijsen, A.B. (April)

Nijmegen

12

van den Berge, C.N. (Niels)

's-Gravenhage

13

Harijgens, A. (Andrew)

Bergen op Zoom

14

Vissenberg, L. (Laura)

Amsterdam

15

Gabriëls, G.J.W. (Geert)

Weert

16

Hirsch, D.H. (Daniëlle)

Amsterdam

17

Özütok, N. (Nevin)

Amsterdam

18

Bennett, S. (Stephanie)

Groningen

19

Thijssen, N.C. (Noortje)

Amsterdam

20

Postma, J.P. (Jeroen)

Rotterdam

21

Blom, S.R.H. (Simion)

Amsterdam

22

van den Nieuwenhuijzen, T.J.H. (Tom)

Utrecht

23

Alouani, R. (Raja)

Haarlem

24

Ateş, S. (Serpil)

's-Gravenhage

25

Roijackers, H.I. (Hagar)

's-Hertogenbosch

26

Brakel, M.J. (Mark)

Rotterdam

27

de Jong, D.S. (Dorrit)

Amsterdam

28

Toub, S. (Samir)

Eindhoven

29

Janssen, A.P.A.M. (Astrid)

Amersfoort

30

Hyder, I.F. (Imran)

Leiden

31

Niezen, H. (Hilde)

Gouda

32

Zwanenberg, P. (Pepijn)

Utrecht

33

Boshove, R. (Romano)

Hardenberg

34

Yemane, M. (Milka)

Amsterdam

35

Doppen, M. (Martine)

Amsterdam

36

Deldjou Fard, G. (Melody)

Utrecht

37

Kok, C.W. (Colin)

Wierden

38

Elahi, M.J. (Jaswina)

's-Gravenhage

39

Scally, T.M. (Tara)

Utrecht

40

Amessas, M. (Mohamed)

Huizen

41

Jansen, L. (Leoni)

Westbeemster

42

Homan, N. (Nienke)

Groningen

43

Kahya, U. (Ufuk)

's-Hertogenbosch

44

Gielen, A. (Anouk)

Amsterdam

45

Renkema, W.J.T. (Wim-Jan)

Steenwijk

46

Schmitz, K. (Kim)

Sittard-Geleen

47

Dibi, T. (Tofik)

Amsterdam

48

Chakor, G. (Glimina)

Groningen

49

Corton, E. (Eric)

Amsterdam

50

van Ojik, A. (Bram)

Amsterdam

Lijst 6 SP (Socialistische Partij)

Nr

Naam

Woonplaats

1

Marijnissen, L.M.C. (Lilian) (v)

Oss

2

Leijten, R.M. (Renske) (v)

Haarlem

3

Alkaya, M.Ö. (Mahir) (m)

Amsterdam

4

van Nispen, M. (Michiel) (m)

Breda

5

Hijink, H.P.M. (Maarten) (m)

Amersfoort

6

Beckerman, S.M. (Sandra) (v)

Groningen

7

Kwint, J.P. (Peter) (m)

Amsterdam

8

van Kent, B. (Bart) (m)

's-Gravenhage

9

van Dijk, J.J. (Jasper) (m)

Utrecht

10

Dijk, J.P. (Jimmy) (m)

Groningen

11

Biharie, S. (Sunita) (v)

Apeldoorn

12

Drost, H. (Hanne) (v)

's-Gravenhage

13

Temmink, N.G.J. (Nicole) (v)

Zwolle

14

Memiş, M. (Murat) (m)

Eindhoven

15

Dobbe, S.E.M. (Sarah) (v)

Arnhem

16

Boerwinkel, E.M.J. (Hans) (m)

Doetinchem

17

Feenstra, F. (Fenna) (v)

Groningen

18

de Ridder, N. (Nina) (v)

Beverwijk

19

Futselaar, F.W. (Frank) (m)

Zwolle

20

Peterse, B. (Bert) (m)

Rotterdam

21

Stoutjesdijk, M.J. (Martijn) (m)

Zaltbommel

22

Bakker, N.T. (Tiers) (m)

Amsterdam

23

Clemens, J.M.M. (Jordy) (m)

Heerlen

24

Murawski, S.A. (Sara) (v)

Amsterdam

25

Elfrink, G.E. (Gerrie) (m)

Arnhem

26

Hoekstra, A.J. (Arnout) (m)

Vlaardingen

27

Verschuren, M.M.R.F. (Michel) (m)

Breda

28

van Rossum, L. (Lieke) (v)

Delft

29

van Aelst, R. (Lies) (v)

Gorinchem

30

Roovers, B.F.C. (Bram) (m)

's-Hertogenbosch

31

Piepers, M.C. (Marloes) (v)

Nijmegen

32

Flentge, E.A. (Erik) (m)

Amsterdam

33

van Hooft, J.W.H. (Hans) (m)

Nijmegen

34

van den Broek, A.G.A. (Eric) (m)

Boxtel

35

van de Kolk, I.A.H. (Iris) (v)

Alphen aan den Rijn

36

van den Hout, S.G. (Sebastiaan) (m)

Rijswijk

37

van Halm, T. (Thomas) (m)

Leiden

38

de Vreede, D.F.B. (David) (m)

Almere

39

Gerkens, A.M.V. (Arda) (v)

Haarlem

40

Zeegers, S.J. (Spencer) (m)

Uden

41

Schoonewille, A.D. (Angelique) (v)

Veendam

42

Broekema, J. (Jan) (m)

Assen

43

Vos, R.H. (Ramon) (m)

Drachten

44

Bos, R.F.A. (Robert) (m)

Zwolle

45

Futselaar, J.E.L. (Annelies) (v)

Enschede

46

Hensen, H.H. (Henk) (m)

Oude Pekela

47

Veenstra, L. (Lian) (v)

Veendam

48

ten Heuw, M.A. (Mariska) (v)

Hengelo

49

van Raak, A.A.G.M. (Ronald) (m)

Amsterdam

50

Roemer, E.G.M. (Emile) (m)

Sambeek

Lijst 7 Partij van de Arbeid (P.v.d.A.)

Nr

Naam

Woonplaats

1

Ploumen, E.M.J. (Lilianne) (v)

Amsterdam

2

Arib, K. (Khadija) (v)

Amsterdam

3

Nijboer, H. (Henk) (m)

Groningen

4

Kuiken, A.H. (Attje) (v)

Breda

5

Piri, K.P. (Kati) (v)

's-Gravenhage

6

Thijssen, J. (Joris) (m)

Muiderberg

7

Kathmann, B.C. (Barbara) (v)

Rotterdam

8

van Dijk, G.J. (Gijs) (m)

Den Burg

9

de Hoop, H.E. (Habtamu) (m)

Easterein

10

Mutluer, S. (Songül) (v)

Zaandam

11

Mohandis, M. (Mohammed) (m)

Gouda

12

van den Hul, K.A.E. (Kirsten) (v)

's-Gravenhage

13

Bushoff, T.J. (Julian) (m)

Groningen

14

Bisseswar, K.J.R. (Kavish) (m)

Beijing (CN)

15

Brand, C.J.M. (Charlotte) (v)

Nijmegen

16

Mbarki, S. (Sofyan) (m)

Amsterdam

17

Tseggai, M. (Mikal) (v)

's-Gravenhage

18

van Bruggen, B.M. (Bart) (m)

Utrecht

19

Oosterbaan, C. (Christa) (v)

West-Terschelling

20

Oomen, B.M. (Barbara) (v)

Middelburg

21

Oosting, I. (Inge) (v)

Elim

22

Kuntzelaers, J.J.M. (Jasper) (m)

Venlo

23

Biemans, M.S. (Mirthe) (v)

Utrecht

24

van Neerbos, M. (Matthijs) (m)

Rotterdam

25

Akdogan, A. (Alptekin) (m)

Houten

26

Gamri, A. (Attiya) (v)

Overveen

27

Vrolijks, I.L. (Iris) (v)

Maassluis

28

Nessar, A. (Abassin) (m)

Almere

29

van den Bos, M.J.A. (Maarten) (m)

Bemmel

30

Abdi, F. (Fatihya) (v)

Amsterdam

31

Peters, S.J.M. (Stan) (m)

's-Hertogenbosch

32

Vromans, L.J.M. (Lenna) (v)

Heemstede

33

Tselms, R.V. (Rebekka) (v)

Amsterdam

34

Buitendam, M.S. (Marcelle) (v)

Vinkeveen

35

Ypma, L. (Loes) (v)

Woerden

36

Soetekouw, J.A. (Jerzy) (m)

Almere

37

Bijlsma, J.S. (Bas) (m)

Amsterdam

38

van Duijn, E.M. (Marieke) (v)

Haarlem

39

de Kock, J.C.M. (Joke) (v)

Terheijden

40

Torunoglu, Y. (Yasin) (m)

Eindhoven

41

Selman, A. (Aya) (v)

Almere

42

Newsome, M. (Marc) (m)

Leiden

43

Hümmels, Y.A. (Yara) (v)

Enschede

44

Eestermans, M. (Marco) (m)

Kloetinge

45

Zwiers, P.A. (Peter) (m)

2e Exloërmond

46

Emmelkamp, M.D. (Michiel) (m)

Amsterdam

47

Asante, A.A. (Amma) (v)

Badhoevedorp

48

van Dekken, T.R. (Tjeerd) (m)

Groningen

49

Broekhuizen, L.K. (Laura) (v)

Winschoten

50

Schollema, B. (Bé) (m)

Middelstum

Lijst 8 ChristenUnie

Nr

Naam

Woonplaats

1

Segers, G.M. (Gert-Jan) (m)

Amersfoort

2

Schouten, C.J. (Carola) (v)

Rotterdam

3

Bikker, M.H. (Mirjam) (v)

Gouda

4

Ceder, D.G.M. (Don) (m)

Amsterdam

5

Grinwis, P.A. (Pieter) (m)

's-Gravenhage

6

van der Graaf, S.J.F. (Stieneke) (v)

Groningen

7

Bruins, E.E.W. (Eppo) (m)

Ermelo

8

Drost, N. (Nico) (m)

Rhenen

9

Vreugdenhil, H.J. (Hermen) (m)

Nieuwendijk

10

van Drongelen, D.J. (Dirjanne) (v)

Ede

11

Visser, F.C. (Frank) (m)

Haarlem

12

Kennedy-Doornbos, S.J. (Simone) (v)

Amersfoort

13

Tijhof, B.D. (Bert) (m)

Rijssen

14

Chirino, C.C. (Bina) (v)

Utrecht

15

Koffeman-Kramer, J. (Johanna) (v)

Urk

16

Rots, D.G. (Gerdien) (v)

Zwolle

17

te Rietstap, A.H. (Alwin) (m)

Bergentheim

18

Hart, E.J. (Efraïm) (m)

Amsterdam

19

Niesink, C.C.M. (Carlijn) (v)

Wirdum

20

Bent, G.J.W. (Gert Jan) (m)

Smilde

21

van Wageningen, E. (Elly) (v)

Lelystad

22

Verburg, J.H. (Jan Henk) (m)

Goes

23

Heuvelink, M.E.C. (Marijke) (v)

Drunen

24

Holtman, T.S. (Tobias) (m)

Aalten

25

Jongman-Mollema, I.M. (Inge) (v)

Groningen

26

van der Mooren, F.C.T. (Francis) (v)

Eys

27

Bouwman, A.G.A. (Andries) (m)

Leeuwarden

28

Visser, H.W. (Marieke) (v)

Rijnsburg

29

Kumar, A.D.J.M. (Anil) (m)

Zoetermeer

30

Palland, A.S. (Arend) (m)

Hattem

31

Meijer-IJtsma, H. (Hadassa) (v)

Enschede

32

van Arnhem, T.G.J. (Thomas) (m)

Rotterdam

33

Veldkamp-Magré, M.A. (Maroeska) (v)

Elburg

34

Huisman, S.S. (Sander) (m)

Amsterdam

35

Bloem, B.G. (Ben) (m)

Apeldoorn

36

Kamstra-van Dam, T. (Tirtsa) (v)

Vianen

37

de Haan-de Jong, M.E. (Thera) (v)

Gouda

38

van den Heuvel, L. (Lubbert) (m)

Putten

39

Kaper-Hartenberg, E.T. (Esther) (v)

Kortenhoef

40

Vermin, M.A.F. (Marco) (m)

Bennekom

41

Steenbergen, D.F. (Daphne) (v)

Gouda

42

Paas, J.C. (Cees) (m)

Sliedrecht

43

Nede, N.N. (Nathalie) (v)

Arnhem

44

van Dorp, H.W. (Henk Willem) (m)

Zoetermeer

45

Blok, F. (Frans) (m)

Haarlem

46

Westerduin-de Jong, A. (Anne) (v)

Doorn

47

van Dijk, E.J. (Els) (v)

Veenendaal

48

de Groot, G.J. (Jurjen) (m)

Amersfoort

49

Kollenstaart, M.J. (Mirjam) (v)

Goudriaan

50

Stoorvogel, H. (Henk) (m)

Zwolle

Lijst 9 Partij voor de Dieren

Nr

Naam

Woonplaats

1

Ouwehand, E. (Esther)

Leiden

2

Teunissen, C. (Christine)

's-Gravenhage

3

Vestering, L. (Leonie)

Almere

4

Wassenberg, F.P. (Frank)

Geleen

5

van Raan, L. (Lammert)

Amsterdam

6

van Esch, E.M. (Eva)

Utrecht

7

Akerboom, E.S. (Eva)

Amsterdam

8

Plusquin, P.S.M.L. (Pascale)

Heerlen

9

van Heuven, M. (Maarten)

Utrecht

10

van Lammeren, J.F.W. (Johnas)

Amsterdam

11

van der Wel, M.C. (Marco)

Rijsbergen

12

Kostić, I. (Ines)

Hilversum

13

van der Veer, L.R. (Luuk)

Apeldoorn

14

van Viegen, A.H.K. (Carla)

Pijnacker

15

de Wrede, K. (Kirsten)

Groningen

16

van Hassel, F. (Falco)

Wageningen

17

de Groot, L.C.M. (Leo)

Arnhem

18

Hollebeek, J.P. (Jaap)

Oostzaan

19

Barker, R.N. (Robert)

's-Gravenhage

20

Travaille, A. (Anjo)

Utrecht

21

Rozema, J.G. (Jaap)

Rotterdam

22

Pallandt, C.M.J. (Cynthia)

Breda

23

Gerritsen, L. (Leonie)

's-Gravenhage

24

Vlasveld, A.I. (Anne-Miep)

Tilburg

25

Janssens, T.A.O. (Trees)

Middelburg

26

Onderdelinden, S.E. (Suzanne)

Delft

27

Visser, J. (Janine)

Alkmaar

28

van der Pluijm, L.C. (Lester)

Culemborg

29

de Groot, C. (Caroline)

Warten

30

Kuijer, B. (Bart)

Beuningen

31

Peeks, S.J. (Siska)

Assen

32

Veenstra, M. (Marjolijn)

Almere

33

Raat, L. (Lianne)

Leiden

34

Pechler, W.I. (Wesley)

Groningen

35

Folkerts, L. (Luuk)

Wijhe

36

van der Steen, M.F. (Mensje)

Amsterdam

37

Hassouni, M. (Maryam)

Amsterdam

38

Meijer, E.R. (Eva)

Landsmeer

39

Dumon Tak, M.A. (Bibi)

Zuiderwoude

40

Boom, M. (Miryanna)

Amsterdam

41

van Veen, B. (Babette)

Bilthoven

42

van Grinsven, C. (Chatilla)

Rosmalen

43

Parinussa, N.A.C. (Naphassa)

Utrecht

44

Knooihuizen, W.H.N. (Klaas)

Amsterdam

45

Stok, B.I. (Barbara)

Groningen

46

Kuijer, G. (Guus)

Alkmaar

47

Nuijens, A.A.C. (Anoek)

Amsterdam

48

Stel, L.S.C. (Lisa)

Amsterdam

49

Corbijn van Willenswaard, A.J.G. (Anton)

Amsterdam

50

Thieme, M.L. (Marianne)

Heveadorp

Lijst 10 50PLUS

Nr

Naam

Woonplaats

1

den Haan, N.L. (Liane) (v)

Woerden

2

Brood, R.G. (Raymond) (m)

Heemstede

3

Verkoelen, P.J.H.D. (Ellen) (v)

Rotterdam

4

Nijkamp, M.O. (Martin) (m)

Bloemendaal

5

van Tilborg, H.C.A.M. (Henk) (m)

Tilburg

6

Haasnoot, J.H. (Jaap) (m)

Katwijk

7

van Rooij, M.G.J.H. (Marc) (m)

Almere

8

van Acquoij, R.H. (Ruud) (m)

Eindhoven

9

van Reenen, R. (Ron) (m)

IJsselstein

10

Sanders, N. (Noëlle) (v)

Amersfoort

11

Leerkes, A.G.M. (Alfons) (m)

Wilnis

12

Verschuur-Otter, L.L. (Linda) (v)

Slagharen

13

Brouwers, J.F.X.M. (Jan Frans) (m)

Son en Breugel

14

Tomlow, G.A.M.M. (Geert) (m)

's-Gravenhage

15

Willemse, W. (Willem) (m)

Vlissingen

16

Lammertink, A.G.H.M. (Ton) (m)

Zoetermeer

17

Hernández, A. (Adriana) (v)

's-Hertogenbosch

18

van Est, A.M.B. (Bennie) (m)

Maastricht

19

Bongers, J.W.M. (Hans) (m)

Heesch

20

van Engelen, J.R.J. (John) (m)

Nieuwegein

21

Hessing, J.C. (Johan) (m)

Axel

22

Maarschalk Meijer, E.M.N. (Nicoline) (v)

Amsterdam

23

Vlak, H.T.N.M. (Hans) (m)

Bergen op Zoom

24

ten Cate, H.J. (Hylke) (m)

Haarlem

25

de Vos, N. (Nico) (m)

Julianadorp

26

Lodder, L.H.B. (Leendert) (m)

Putten

27

Veeze, C.E. (Chris) (m)

Leek

28

Hoppenbrouwers, T.M.J. (Theo) (m)

Eindhoven

29

Mol, F.J. (Frans) (m)

Helmond

30

Taks, J.P.W.A.A.M. (Joep) (m)

Breda

31

van Lier, P.W. (Peter) (m)

Breda

32

Nota, H.D. (Herman) (m)

Parrega

33

Timmerman, G. (Gerard) (m)

Ter Idzard

34

Crouwel, F.W.N. (Frans) (m)

Terneuzen

35

Franse, A.H. (Ad) (m)

Goes

36

Verboom, C.J.A. (Coen) (m)

Kampen

37

Dekker, W.C. (Willem) (m)

Hoofddorp

38

van Es, J.W. (Jan-Willem) (m)

Amsterdam

39

Schuurman, G. (Gijs) (m)

Hardenberg

40

Sazias, L. (Leonie) (v)

Hilversum

Lijst 11 Staatkundig Gereformeerde Partij (SGP)

Nr

Naam

Woonplaats

1

van der Staaij, C.G. (Kees) (m)

Benthuizen

2

Stoffer, C. (Chris) (m)

Elspeet

3

Bisschop, R. (Roelof) (m)

Veenendaal

4

Flach, A.J. (André) (m)

Hendrik-Ido-Ambacht

5

van Dijk, D.J.H. (Diederik) (m)

Benthuizen

6

van den Berg, W. (Wouter) (m)

Houten

7

Schipaanboord, G.P. (Geert) (m)

Leiderdorp

8

Lukasse, J. (Johnny) (m)

Goes

9

Kloosterman, J. (Jan) (m)

Apeldoorn

10

Middelkoop, P.N. (Nathanaël) (m)

Urk

11

Rijneveld, A. (Arie) (m)

Werkendam

12

Slingerland, M. (Maarten) (m)

Genemuiden

13

van Duijn, W.J. (Wim) (m)

Katwijk

14

Both, D.D. (Dick) (m)

Veenendaal

15

van der Maas, A.J. (Harry) (m)

Aagtekerke

16

Tanis, J.P. (Hans) (m)

Sliedrecht

17

Bosma, E.G. (Ewart) (m)

Rijssen

18

Veldman, J.D. (Joost) (m)

Dordrecht

19

Oosterwijk, C.A. (Marco) (m)

Krimpen aan den IJssel

20

de Knegt, L. (Leendert) (m)

Barneveld

21

van Leeuwen, G.R. (Gert) (m)

Opheusden

22

Bakker, T. (Tom) (m)

Driezum

23

Kok, W.H. (Wim) (m)

Middelburg

24

van Westreenen, S. (Steven) (m)

Kesteren

25

Noordergraaf, P.T. (Peter) (m)

Werkendam

26

Dorst, A.I.G. (Ad) (m)

Yerseke

27

Boersma, A. (Ardjan) (m)

Papendrecht

28

Kuijers, J. (Jan) (m)

Staphorst

29

van der Wind, H.J. (Henk) (m)

Maarsbergen

30

van de Waerdt, C.J. (Rick) (m)

Ridderkerk

31

Bulten, H.G. (Henk) (m)

Doetinchem

32

Versteeg, A. (Arnold) (m)

Wekerom

33

Kisteman, L. (Lambert) (m)

De Klomp

34

Proos, A.J. (Arnoud) (m)

Barendrecht

Lijst 12 DENK

Nr

Naam

Woonplaats

1

Azarkan, F. (Farid) (m)

Culemborg

2

Kuzu, T. (Tunahan) (m)

Rotterdam

3

van Baarle, S.R.T. (Stephan) (m)

Rotterdam

4

Mohamed-Hoesein, N.D.Z.R. (Natasha) (v)

Rotterdam

5

Zemouri, C. (Charifa) (v)

Amsterdam

6

Carrilho, I.L.E. (Isaura) (v)

Amsterdam

7

Erdoğan, A. (Ahmet) (m)

Rotterdam

8

Icar, N. (Nur) (m)

's-Gravenhage

9

Sariakçe, D. (Enes) (m)

Enschede

10

Polat-Işıktaş, G. (Gürcü) (v)

Schiedam

11

Heikamp-El Khoulati, M. (Mandy) (v)

Veenendaal

12

Ergin, D.A. (Doğukan) (m)

Schiedam

13

Kaya, A. (Ahmet) (m)

Deventer

14

Ghazi, M.I. (Ibrahim) (m)

Amsterdam

15

Smit, P.S.M. (Paulina) (v)

Valkenburg

16

Khedoe, M.A. (Arief) (m)

Almere

17

Belfor, D.E. (Dennis) (m)

Rotterdam

18

El Boussaïdi, O. (Omar) (m)

Almere

19

Everduim, M.P. (Marcel) (m)

Rotterdam

20

Çoban, A.T. (Taha) (m)

Enschede

21

El Hadioui, A. (Ahmed) (m)

's-Gravenhage

Lijst 13 Forum voor Democratie

Nr

Naam

Woonplaats

1

Baudet, T.H.P.

Amsterdam

2

van Haga, W.R.

Haarlem

3

Ephraim, O.R.

Amsterdam

4

Smolders, H.A.J.

Tilburg

5

Kerseboom, S.

Maastricht

6

van Meijeren, G.F.C.

's-Gravenhage

7

Jansen, F.J.H.

's-Gravenhage

8

van Houwelingen, P.

's-Gravenhage

9

Dekker, R.J.

Amsterdam

10

Vastenhouw, J.

Ilpendam

11

de Kok, A.

Noordeinde Gld

12

Boom, D.A.G.

Barendrecht

13

van den Oetelaar, J.C.M.

Schijndel

14

de Lange, A.K.

Lelystad

15

Jong, S.J.

's-Gravenhage

16

de Groot, S.W.A.

Voorhout

17

Bakir, A.

Enschede

18

Osseweijer, D.

Groningen

19

Dieudonné, C.A.

Châtel-St-Denis (CH)

20

Bos, M.

Middelburg

21

Jousma, E.

Menaam

22

Koopmans-van der Veen, W.J.

Tytsjerk

23

Chevalier, Y.A.

Alphen aan den Rijn

24

de Keijzer, R.A.

Amsterdam

25

Cornelissen, L.

Eindhoven

26

van der Werf, B.J.

Groningen

27

van der Pol, S.M.

's-Gravenhage

28

Rotmans, T.H.

Arnhem

29

Velzing, H.

Klazienaveen

30

van der Velden, M.A.J.

Almere

31

Kuijer, A.

Cagnes sur Mer (FR)

32

van Essen, A.J.H.

Gouda

33

Walravens, F.C.

Hulst

34

Klazinga, C.B.

Deventer

35

Driessen, R.B.

Reuver

36

Verbraak, W.F.

Roosendaal

37

van der Knoop, J.F.

Zandvoort

38

Bos, J.

Bovensmilde

39

Jeelof, G.W.D.

Oud-Beijerland

40

Talsma, J.

Dokkum

41

van der Voort, J.A.

Hellevoetsluis

42

Dessing, J.

Zaandam

43

Vermaas, P.C.

Vaassen

44

Mink, P.J.

Hillegom

45

Verstegen, P.J.T.

Vierlingsbeek

46

Mulder, G.J.

Migues (UY)

47

Hugenholtz, J.B.T.

Maasmechelen (BE)

48

Staartjes, R.J.

Blaricum

49

van Schijndel, A.H.J.W.

Amsterdam

50

Frentrop, P.M.L.

Bloemendaal

Lijst 14 BIJ1

Nr

Naam

Woonplaats

1

Simons, S.H. (Sylvana) (v)

Duivendrecht

2

Gario, Q.T. (Quinsy) (m)

Amsterdam

3

Timmer, R.S.Y. (Rebekka) (v)

Hilversum

4

Chedda, J.C.R.M. (Jeanette) (v)

Delft

5

Landbrug, D.R. (Daryll) (m)

Amsterdam

6

de Jong, M.S.S. (Michantely) (v)

Rotterdam

7

Fokkens, L.M. (Lennon) (m)

Haarlem

8

Altmiş, N.E. (Nihâl) (v)

Eindhoven

9

Luhrs, Y. (Yvette) (v)

Amsterdam

10

Kramer, P. (Petra) (v)

Drachten

11

Gal, Y. (Yuval) (m)

's-Gravenhage

12

Mijland, B. (Bart) (m)

Utrecht

13

Charles, L.M.S. (Lysanne) (v)

Saba

14

Carels, M.S. (Miko) (m)

Zoetermeer

15

Miskin, V.R. (Vayhishta) (v)

Amsterdam

16

Wekker, G.D. (Gloria) (v)

Amsterdam

17

Nzume, A.S. (Anousha) (v)

New York (US)

18

Vrede, R.I. (Romana) (v)

Rotterdam

Lijst 15 JA21

Nr

Naam

Woonplaats

1

Eerdmans, B.J. (Joost) (m)

Rotterdam

2

Pouw-Verweij, N.J.F. (Nicki) (v)

Maarssen

3

Eppink, D.J. (Derk Jan) (m)

's-Gravenhage

4

Goudzwaard, M. (Maarten) (m)

Leeuwarden

5

Berlijn, S.A. (Stefan) (m)

Utrecht

6

Baten, L.C.C. (Leon) (m)

Krimpen aan den IJssel

7

Vogelaar, J.C.P. (Jan Cees) (m)

Lelystad

8

Potjer, Y.V. (Yael) (m)

Utrecht

9

Hoogeveen, M.P. (Michiel) (m)

Leiden

10

Soltani, M. (Maryam) (v)

Moordrecht

11

Rutjens, W.H.A. (Willem) (m)

's-Hertogenbosch

12

van Schaik, E. (Esther) (v)

Rotterdam

13

Sandmann, M.P.C. (Matthijs) (m)

Rotterdam

14

Blinde, T.P. (Thomas) (m)

Roden

15

Van Hoecke, E.A.A. (Eelco) (m)

Heikant

16

Andriese, M. (Mieke) (v)

Zaventem (BE)

17

Burlet, R.J.H. (Ruud) (m)

Geleen

18

Almekinders, J.J. (Johan) (m)

Enschede

19

Ransijn, G.J.C. (Gert-Jan) (m)

Zeewolde

20

Weijers, W.J.A. (Wouter) (m)

Zeist

21

Copinga, S. (Swier) (m)

Groningen

22

Mulder, C. (Elly) (v)

Leiden

23

Zoutendijk, R.A. (Ronald) (m)

Wassenaar

24

Ceulemans, S. (Simon) (m)

Rotterdam

25

van Wely, L.F.A.M. (Loek) (m)

Oss

26

Blijlevens, R.P. (Roy) (m)

Hulsberg

27

Eversdijk, X. (Xander) (m)

Hulst

28

Roos, R.B.S. (Rob) (m)

Poortugaal

29

Sörensen, R. (Ronald) (m)

Rotterdam

30

Nanninga, A. (Annabel) (v)

Amsterdam

Lijst 16 CODE ORANJE

Nr

Naam

Woonplaats

1

de Mos, R. (Richard) (m)

's-Gravenhage

2

Plasman, J.P. (Peter) (m)

Amsterdam

3

Hoogwerf, T.C. (Tanya) (v)

Rotterdam

4

Koornstra, R.H.T. (Ruud) (m)

Arnhem

5

de Vlieger, M.B. (Mick) (m)

Amsterdam

6

Hoogveld, I.E. (Ingeborg) (v)

Rotterdam

7

Pestman, R.J.E. (Robert) (m)

Groningen

8

Diekstra, S.M. (Sebas) (m)

Wassenaar

9

Stuurman, J. (Hannie) (v)

Goeree-Overflakkee

10

Çatalpinar, Ö. (Öner) (m)

's-Gravenhage

11

Nieboer, T. (Tineke) (v)

Noordenveld

12

Stuut, J.G. (Johan) (m)

Nijverdal

13

de Jonge, G.S. (Gerrit) (m)

Ommen

14

van den Bovenkamp, C.H.M. (Richard) (m)

Almelo

15

van Wijk, R.M. (Rogier) (m)

Lelystad

16

Hamerslag, S. (Sylvia) (v)

Den Helder

17

van Butselaar, J.R.M. (Martijn) (m)

Arnhem

18

Struijlaard, J.W.A. (John) (m)

Rotterdam

19

Flietstra, F.A. (Femke) (v)

Alkmaar

20

Zeller, D.L.P. (Damiën) (m)

's-Gravenhage

21

Westerman, K.W. (Koert) (m)

Oudewater

22

Ackermans, P.I. (Petra) (v)

Zutphen

23

Rieter, M. (Martijn) (m)

Helmond

24

van Doorn, L.R.H. (Laurens) (m)

Rotterdam

25

Jonker, S.J.P. (Sander) (m)

Stichtse Vecht

26

Brink, A. (Arja) (v)

Purmerend

27

Kwakman, T.J. (Theo) (m)

Edam-Volendam

28

Verbeek, C.M.J. (Cor) (m)

Eindhoven

29

van Steensel, P.C.N.M. (Peter) (m)

Valkenswaard

30

Luijkx, M.A.P.M. (Rien) (m)

Veldhoven

31

van Soest, W. (Wil) (v)

Amsterdam

32

Bruin, V.A. (Vanessa) (v)

Rotterdam

33

Hogewoning, J.W. (Josette) (v)

Vlaardingen

34

Sluijs, R.E.A. (Ralf) (m)

's-Gravenhage

35

van der Velden, P. (Peter) (m)

Nissewaard

36

Janson, J. (John) (m)

Capelle aan den IJssel

37

Meijroos, W.M.S. (Ward) (m)

Zoetermeer

38

Wagemakers, H.P.A. (Harry) (m)

Dordrecht

39

Kraan, W.B. (Pim) (m)

Vlissingen

40

Kleefman, R.G. (Ruud) (m)

Vlissingen

41

Kerklingh, H.K. (Hemmie) (m)

Diemen

42

van Overveld, W.A.A.M. (Wim) (m)

Oudenbosch

43

Schaap, J.J. (Jordy) (m)

Haarlemmermeer

44

van der Elst, J.M.E. (Jeffrey) (m)

Krimpen aan den IJssel

45

Kleinen, H.P. (Harry) (m)

Bergen op Zoom

46

van der Starre, J.J. (Jan) (m)

Heerhugowaard

47

van Haren, R. (Raymond) (m)

Vlaardingen

48

Klazenga, H.P. (Hans-Peter) (m)

Leidschendam-Voorburg

49

Gaal, J.J.S.M. (Jolanda) (v)

Delft

50

Blase, A.B. (Bert) (m)

Papendrecht

Lijst 17 Volt

Nr

Naam

Woonplaats

1

Dassen, L.A.J.M. (Laurens) (m)

Amsterdam

2

Gündoğan, N. (Nilüfer) (v)

Amsterdam

3

Boutkan, E. (Ernst) (m)

Leiden

4

Koekkoek, M. (Marieke) (v)

Utrecht

5

Gravelotte, M.C.F. (Martin) (m)

Amsterdam

6

Wielinga, E.G.R. (Bibi) (v)

Amsterdam

7

Eigenhuis, F. (Floris) (m)

Amersfoort

8

Italianer, I.V. (Ilca) (v)

Amsterdam

9

Janssen, A.J.J. (Fons) (m)

Veulen

10

van Laar, S.A. (Sylvia) (v)

Leiden

11

Garmy, I. (Itay) (m)

Amsterdam

12

Ramaker, M. (Marleen) (v)

Groningen

13

van Oppenraaij, J.R. (Joris) (m)

's-Gravenhage

14

Griffejoen, A.J. (Sandra) (v)

Blaricum

15

van Iterson, J. (Jeroen) (m)

Oegstgeest

16

de Koff, S.E. (Sarah) (v)

Rotterdam

17

Toeset, F. (Frank) (m)

Breda

18

van Zanten, M. (Michelle) (v)

's-Gravenhage

19

van der Meer, T. (Thomas) (m)

Enschede

20

ten Hove, S. (Sacha) (v)

Emmen

21

Datema, J.A.F. (Friso) (m)

Alkmaar

22

van Eeden, G. (Ger) (v)

Leiden

23

Koendjbiharie, J.G. (Jeroen) (m)

Wageningen

24

van Eck, R.C.E. (Robine) (v)

Amsterdam

25

Doreleijers, T.A.H. (Theo) (m)

Amsterdam

26

Kroesen, E. (Elske) (v)

Heemstede

27

Lenskaya, E.V. (Katya) (v)

Heukelom

28

van Lanschot, R.J.A. (Reinier) (m)

Amsterdam

Lijst 18 NIDA

Nr

Naam

Woonplaats

1

El Ouali, N. (Nourdin) (m)

Rotterdam

2

van de Loo, E.B. (Elsa) (v)

Amsterdam

3

Gerdan, N. (Nurullah) (m)

Barendrecht

4

Aboulouafa, F. (Fatima) (v)

's-Gravenhage

5

Rigters, E.R. (Elvin) (m)

Rotterdam

6

Echtermeijer, J.E. (Jacqueline) (v)

Rotterdam

7

Abdulahi, M. (Mohamed) (m)

Rotterdam

8

Abarghaze, S. (Sanaa) (v)

Bergen op Zoom

9

Mahmood, A.A. (Adeel) (m)

's-Gravenhage

10

Rijssel, N.E. (Nancy) (v)

Almere

11

Kasmi, M. (Mounir) (m)

Panningen

12

Sheikh Rashid, S. (Sobana) (v)

Capelle aan den IJssel

13

Henić, A. (Almira) (v)

Schiedam

14

Saidi Rabah, A. (Assamau'al) (m)

Amstelveen

15

Halusi, A. (Asma) (v)

's-Gravenhage

16

Uzun, A.Z. (Alihan) (m)

Hendrik-Ido-Ambacht

17

Klioual, L. (Layla) (v)

Wilrijk (BE)

18

Şahin, B.E. (Emre) (m)

's-Gravenhage

19

Ebnolfaqih, Y. (Youssra) (v)

Roosendaal

20

Duran, Ö. (Önder) (m)

Delft

21

Akkari, M. (Mohammed) (m)

Schiedam

22

Buyatui, H. (Hassan) (m)

Almere

23

Alpdoğu, A. (Aytaç) (m)

Helmond

24

Hajkowski, M.J. (Michał) (m)

Voorburg

25

Kuipers, S. (Stephan) (m)

Groningen

26

Cakir, L. (Leyla) (v)

Zoetermeer

27

Akkouh, F. (Fariz) (m)

Almere

28

Butt, M. (Marinah) (v)

's-Gravenhage

29

van Noppen, B. (Bas) (m)

Rotterdam

30

Moukaddim, H. (Hasib) (m)

Almere

31

Karaaslan, H.İ. (Halil) (m)

Schiedam

Lijst 19 Piratenpartij

Nr

Naam

Woonplaats

1

Pontier, M.A. (Matthijs) (m)

Amsterdam

2

Dijkhuis, A.J.Y. (Ji Yong) (m)

Lelystad

3

Sadloe, S. (Saira) (v)

Purmerend

4

van Deijk, D.D. (David) (m)

Eindhoven

5

Boeken, J. (Jasmijn) (v)

Beuningen Gld

6

Brandsma, W.A. (Wietze) (m)

Burgum

7

Downs-Hovestadt, P.M.H. (Petra) (v)

Helmond

8

van Treuren, M.A. (Mark) (m)

Schagen

9

Abendroth, A.M. (Astrid) (v)

Amsterdam

10

Werner, D.R. (Danny) (m)

Amsterdam

11

Linnenbank, A.C. (André) (m)

Zaandam

12

Schrama, D.D. (Dmitri) (m)

Utrecht

13

Wafelman, L.S. (Leontien) (v)

Amsterdam

14

Hallegraeff, D.S. (Dylan) (m)

's-Gravenhage

15

Wijnans, F.P.E. (Frank) (m)

Idsegahuizum

16

Feitsma, T.T. (Tjerk) (m)

Amstelveen

17

Sikkema, G.B. (Bob) (m)

Enkhuizen

18

Bouma, E. (Edy) (m)

Ede

19

Kwakkelstein, R.J.S. (Robert) (m)

's-Gravenhage

20

Ligthart, T.H. (Thijs) (m)

Alkmaar

21

ter Haak, P.J. (Peter) (m)

Lisse

22

Philips, M.M. (Melchior) (m)

Arnhem

23

Borghuis ook genaamd op de Borg, D.R. (Dave) (m)

Enschede

24

Piepers, R.R. (Rick) (m)

Amsterdam

25

van Nes, T. (Teunis) (m)

Goes

26

van Rijn, M.P. (Mirjam) (v)

Amsterdam

27

Poot, D. (Dirk) (m)

Hoeven

28

Blaak, M.G.M.H. (Metje) (v)

Amsterdam

Lijst 20 LP (Libertaire Partij)

Nr

Naam

Woonplaats

1

Valentine, R.W. (Robert) (m)

Amsterdam

2

Weber, J. (Jeroen) (m)

Rijswijk

3

Schoenmakers, R.T.M. (Roos) (v)

Venlo

4

Kuipers, A. (Arnoud) (m)

Assen

5

Groenen, W.F. (Wijnand) (m)

Maarssen

6

Bouscher, N. (Nathan) (m)

Amsterdam

7

Buising, W. (Willem) (m)

Rijswijk

8

O, Y.M. (Yu Mei) (v)

Amsterdam

9

van Balen, S.Y. (Saskia) (v)

Amsterdam

10

Nijweide, M.F.A. (Marco) (m)

Maastricht

11

Cornax, W.G. (Willem) (m)

Amsterdam

12

Koopmans, S.F.P. (Pallieter) (m)

Wassenaar

13

Hartkamp, P.L. (Peter) (m)

Amersfoort

14

de Man, R.F. (Romy) (v)

Rijswijk

15

de Haaij, N.M.W. (Nicki) (m)

Bleiswijk

16

de Grunt, L.G. (Lola) (v)

Noordwijk

17

Kalkman, G.Q. (Gianni) (m)

Oostvoorne

18

Jansen, N. (Nando) (m)

Barendrecht

19

Winkelhorst, W.J. (Ria) (v)

's-Gravenhage

20

Hanssens, R. (Rutger) (m)

Dorst

21

Huijs, T. (Tom) (m)

Horst

22

Inen, A.Q. (Arno) (m)

Amsterdam

23

Fischer, S. (Sander) (m)

Rijswijk

24

Jungschlager, J. (Joeri) (m)

Rotterdam

25

Backhuijs, W.Q. (Quintus) (m)

Leiden

26

Kleinsmit, H.T.J. (Rik) (m)

Almere

27

Schoenmakers, R.C. (Roald) (m)

Delft

28

Meijer, T.D.J. (Jip) (m)

Leiderdorp

29

van Ree, R.P. (Roman) (m)

Leiden

30

Engels, L. (Loes) (v)

's-Gravenhage

31

Wellens, A.T. (Arno) (m)

Amsterdam

Lijst 21 JONG

Nr

Naam

Woonplaats

1

Tichelaar, J. (Jaron) (m)

Noordscheschut

2

ten Napel, M.C.C.L. (Christinemindel) (v)

Bovenkarspel

3

Klein, A. (Andreas) (m)

Eindhoven

4

Pattipeilohy, S.L.A. (Shane) (m)

Amersfoort

5

Cornelissen, A. (Amber) (v)

Amsterdam

6

Walker, B.A. (Benito) (m)

Veendam

7

van der Louw, F. (Feline) (v)

Woerden

8

el-Baramawi, S.A.F. (Samir) (m)

Maastricht

9

Goedhart, D.C. (Dennis) (m)

Bolsward

10

van den Dikkenberg, K. (Kaya) (v)

Doetinchem

11

Hobma, F.H. (Lars) (m)

Breda

12

Brügemann, S.A. (Sophie) (v)

Den Burg

13

van Veen, J.F.H.J. (Jasper) (m)

Amersfoort

14

Silalahi, N.M.E.C. (Noël) (m)

Helmond

15

Geertsma, E. (Elisha) (v)

Hoogeveen

16

de Groot, J.J. (Jacob) (m)

Easterlittens

17

van Boekel, J.H.M. (Joyce) (v)

's-Hertogenbosch

18

Geelen, J.J.E. (Jan) (m)

Tjerkwerd

Lijst 22 Splinter

Nr

Naam

Woonplaats

1

van Kooten-Arissen, F.M. (Femke Merel) (v)

Woerden

2

Schnetz, M. (Marjan) (v)

's-Gravenhage

3

van Hal, F. (Fabian) (m)

Amsterdam

4

Angiolini Trapanese, G.C. (Giovanni) (m)

Voorburg

5

Keyser, I. (Ingrid) (v)

Amsterdam

6

Raouf, S.A.A. (Shad) (m)

Nijmegen

7

Schot, M. (Marise) (v)

Delft

8

van Leeuwen, E.M. (Elisabeth) (v)

Amsterdam

9

Veldwijk, R.J. (René Jan) (m)

's-Gravenhage

10

Łuczycki, M. (Magda) (v)

Woerden

11

Wijffels, M.B.M. (Mauritius) (m)

Amsterdam

12

Prins, M.M.C. (Meiny) (v)

Weggis (CH)

Lijst 23 BBB

Nr

Naam

Woonplaats

1

van der Plas, C.A.M. (Caroline) (v)

Deventer

2

Wiersma, F.M. (Femke) (v)

Holwerd

3

Stegink, T.W. (Erik) (m)

Bathmen

4

Waalkens, D.E. (Derk Evert) (m)

Assen

5

Jaspers, W.C.P.H. (Wim) (m)

Someren

6

van Wijk, A.P.M. (Elly) (v)

Snelrewaard

7

Veldhuis, R.F. (Robert) (m)

Amersfoort

8

Baltus, A.W.M. (Ad) (m)

Zuidschermer

9

Brok, J.A. (Jan) (m)

Enter

10

Flipsen-Verhagen, M.C.C. (Monique) (v)

Den Hout

11

Merks, A.J.M. (Ad) (m)

Haastrecht

12

van Lint, R. (Robin) (m)

Montfoort

13

Prinsen, D.L.P. (Dario) (m)

Haaksbergen

14

van Lanen, W.A.H.T. (Wilbert) (m)

Bakel

15

van Essen, R. (Ron) (m)

Slijk-Ewijk

16

Hanse, C.H.J. (Kees) (m)

Zierikzee

17

Vael, A.R.M. (Arno) (m)

Zaamslag

18

Mensink-Smit, J. (Janet) (v)

Westerhaar-Vriezenveensewijk

19

van 't Hof, J.J. (Han) (m)

Sint-Annaland

20

Minderhoud, G.C.J. (Gert-Jan) (m)

Oudelande

21

van Dijk, J.L.J. (Jan-Jorch) (m)

Veenendaal

22

van den Elzen, W.J.M.M. (Willem) (m)

Stevensbeek

23

Timmermans, F.J.A. (Frank) (m)

Neer

24

van Dellen, G.G. (Gert) (m)

Lutjegast

25

Vermeer, H. (Henk) (m)

Harderwijk

26

Groot Koerkamp, W.A.M. (Wim) (m)

Olst

Lijst 24 NLBeter

Nr

Naam

Woonplaats

1

van Fenema, E.M. (Esther) (v)

Maarn

2

van Haperen, A.C.J.M. (Ton) (m)

Eindhoven

3

Wittekoek, M.E. (Janneke) (v)

Maarssen

4

Mann, R.F. (Ronald) (m)

Huizen

5

Hartog, I.C. (Ingrid) (v)

Krimpen aan den IJssel

6

Breteler, G. (Gerrit) (m)

Nes

7

Bolt, M. (Meindert) (m)

Nieuw Beerta

8

Monzón, I.M. (Igor) (m)

Leeuwarden

9

Tromp, A.G. (Anneke) (v)

Hilversum

10

Jansen, E.S. (Steffie) (v)

Utrecht

11

Schonewille, F. (Fred) (m)

Diepenveen

12

Leeser, M. (Maurice) (m)

Utrecht

13

van Veen, K. (Klaas) (m)

Groningen

14

Koning, P.J.M. (Elly) (v)

Amsterdam

Lijst 25 Lijst Henk Krol

Nr

Naam

Woonplaats

1

Krol, H.C.M. (Henk)

Eindhoven

2

Molenaar, R. (Rosa)

's-Gravenhage

3

van Zanten, D. (Dick)

Gorinchem

4

van der Hout, A.J. (Arjan)

Bergeijk

5

Jansen, M.P. (Manitou)

Nieuwe Pekela

6

Kannegieter, A. (Bert)

Bingelrade

7

de Lange-Wendt, J.M.L. (Justiënne)

's-Gravenhage

8

Cohen, R. (Rob)

Almere

9

Pruimboom, D.J. (Daan)

Hippolytushoef

10

de Mooij, C.W. (Wilma)

Harmelen

11

Sikking, J.G.M. (Jan)

Diemen

12

Schuitenmaker, B. (Bart)

Zandvoort

13

van den Boomgaard, M.R. (Marco)

Zoetermeer

14

van Toor, L.J. (Leen)

Uddel

15

Geven, J.F.A.M. (John)

Nuenen

16

de Groot, G.P. (Ger)

Rijswijk

17

Koning, J.A. (Janneke)

Boerakker

18

Boonstra, J. (Joop)

Amsterdam

19

Gerber, B. (Betty)

Alkmaar

20

Slangen, H.M.W. (Huub)

Brunssum

21

Kortenoeven, M. (Monique)

Kudelstaart

22

Engelman, F.E. (Frank)

Bergeijk

Lijst 26 OPRECHT

Nr

Naam

Woonplaats

1

Ruperti, M.P.K. (Michael) (m)

Ede

2

Keijser, D.J. (Dirk Jan) (m)

Voorburg

3

van der Sluijs, D.J. (Dannij) (m)

Uitgeest

4

Imlabla, J.E.S. (José) (v)

Apeldoorn

5

van den Bout, R. (Robert) (m)

Ridderkerk

6

Nieboer, J.L. (Jan) (m)

2e Exloërmond

7

van Welij, P.Z. (Peter) (m)

Maarsbergen

8

van de Zande, F. (Ferdinand) (m)

Oostvoorne

9

Brunke, R.L. (Robert) (m)

Vlissingen

10

Stienstra, A.F. (Alexander) (m)

Amsterdam

11

Khoenkhoen, V.S. (Vinesh) (m)

Pijnacker

12

Martens, N.E.J.M. (Nicole) (v)

Houten

13

Zijlstra, R.S. (Richard) (m)

Wommels

14

Rhebergen, J.B. (Jan) (m)

Zoetermeer

15

Verbrugh, D.J. (Erik) (m)

Woerden

16

Vissers, W.J. (Maurice) (m)

Breda

17

van Gemeren, R.A. (Robert) (m)

Hendrik-Ido-Ambacht

Lijst 27 JEZUS LEEFT

Nr

Naam

Woonplaats

1

van der Spek, F.I.A.

Giessenburg

2

van Ooijen, J.A.C.

Giessenburg

3

Westhoven, M.J.

Hardinxveld-Giessendam

Lijst 28 Trots op Nederland (TROTS)

Nr

Naam

Woonplaats

1

van den Raadt, A.P.D. (Sander) (m)

Haarlem

2

van Kessel, D.R.S. (Dana) (v)

Haarlem

3

Amand, J.J.L. (Jac) (m)

Haarlem

4

Achterbergh, S.E.H. (Sabina) (v)

Amsterdam

5

Smits, H.J. (Henk) (m)

Weert

6

Veenstra, S. (Sebastiaan) (m)

Leeuwarden

7

Koenen, L.H.W.M. (Lodewijk) (m)

Haarlem

8

Neijman, S.J. (Sheila) (v)

Leiden

9

Rijbroek, J.N. (Johan) (m)

Haarlem

10

Klarenbeek, L. (Luud) (v)

Cuijk

11

Kat, M. (Maikel) (m)

Zaandam

12

Sikkema, W. (Willem) (m)

Hasselt

13

van Oosterom, E. (Erwin) (m)

Apeldoorn

14

Verhagen, S.T.A. (Vera) (v)

Haarlem

15

Dekker, C.J. (Joop) (m)

Amsterdam

16

Cordés, E.J.C. (Colinda) (v)

Albrandswaard

17

Gelder, A.J.G. (Arjan) (m)

Alkmaar

Lijst 29 U-Buntu Connected Front

Nr

Naam

Woonplaats

1

Vaarnold, R.P. (m)

Amsterdam

2

Sno, V.E. (v)

Overdinkel

3

Cuvalay, K.L.L. (m)

Tilburg

4

Fer, L.J. (v)

Lelystad

5

Doesburg, B.D. (m)

Rijswijk

6

Tjon A Kon, H.D. (v)

Almere

7

Woodley, C.A. (m)

Sint Eustatius

8

Vlet, M.D. (v)

Zoetermeer

9

Miguel, S. (m)

Rotterdam

10

Kassa, A. (v)

Rotterdam

11

Riedewald, D.G.C. (m)

Amsterdam

12

Ploeg, P.A.M. (v)

Tilburg

13

Lopes, C.T. (m)

Sint Eustatius

14

Ovunda, J. (v)

Rotterdam

15

Mac Intosch, G.J. (m)

Utrecht

16

Igbonugo, L.O. (m)

Rotterdam

17

Sillé, M.J.D.L.C. (m)

Groningen

18

Mijnals, H.V. (v)

Rotterdam

19

Biekman, R.A.R. (m)

Zoetermeer

Lijst 32 DE FEESTPARTIJ (DFP)

Nr

Naam

Woonplaats

1

Vlemmix, J.C.W.M. (Johan) (m)

Leende

Lijst 33 Vrij en Sociaal Nederland

Nr

Naam

Woonplaats

1

Filippini, L.T.C. (Bas) (m)

Ouderkerk aan de Amstel

2

van der Marel, C.L. (Irene) (v)

Lunteren

3

Kuijpers, M.C. (Giliam) (v)

Bussum

4

Janssen, K.A.L. (Katie) (v)

Amsterdam

5

Vos, T.G. (Theo) (m)

Laren

6

Kromme, C.B. (Christian) (m)

Elburg

7

Tangelder, F.T. (Felix) (m)

Arnhem

8

Klein, N.P.M. (Norbert) (m)

Hoevelaken

9

van Driel, K. (Kees) (m)

Amsterdam

10

ter Veer, C. (Christian) (m)

's-Gravenhage

Kieskring 2: Leeuwarden

Lijst 1 VVD

Nr

Naam

Woonplaats

1

Rutte, M. (Mark) (m)

's-Gravenhage

2

van Ark, T. (Tamara) (v)

Nieuwerkerk aan den IJssel

3

Hermans, S.T.M. (Sophie) (v)

Amsterdam

4

Becker, B. (Bente) (v)

's-Gravenhage

5

Yeşilgöz-Zegerius, D. (Dilan) (v)

Amsterdam

6

van 't Wout, B. (Bas) (m)

Hoeven

7

Harbers, M.G.J. (Mark) (m)

Rotterdam

8

de Vries, A. (Aukje) (v)

Leeuwarden

9

Wiersma, A.D. (Dennis) (m)

Utrecht

10

Tellegen, O.C. (Ockje) (v)

's-Gravenhage

11

Aartsen, A.A. (Thierry) (m)

Breda

12

Heinen, E. (Eelco) (m)

's-Gravenhage

13

Rajkowski, Q.M. (Queeny-Aimée) (v)

Utrecht

14

Kamminga, R.J. (Roelien) (v)

Groningen

15

El Yassini, Z. (Zohair) (m)

Utrecht

16

van Campen, A.A.H. (Thom) (m)

Zwolle

17

Paul, M.L.J. (Mariëlle) (v)

Amsterdam

18

Erkens, S.P.A. (Silvio) (m)

Kerkrade

19

Koerhuis, D.A.N. (Daniel) (m)

Raalte

20

Michon-Derkzen, I.J.M. (Ingrid) (v)

's-Gravenhage

21

Valstar, P.J. (Peter) (m)

's-Gravenzande

22

Ellian, U. (Ulysse) (m)

Almere

23

Van Wijngaarden, J. (Jeroen) (m)

Amsterdam

24

de Groot, P.C. (Peter) (m)

Harderwijk

25

van den Hil, J. (Jacqueline) (v)

Goes

26

Minhas, F.B. (Fahid) (m)

Schiedam

27

Tielen, J.Z.C.M. (Judith) (v)

Utrecht

28

de Kort, A.H.J. (Daan) (m)

Veldhoven

29

Heerema, R.J. (Rudmer) (m)

Alkmaar

30

Brekelmans, R.P. (Ruben) (m)

Oisterwijk

31

van Strien, P.J.T. (Pim) (m)

Amsterdam

32

van der Woude, H.H. (Hatte) (v)

Delft

33

Idsinga, F.L. (Folkert) (m)

Amsterdam

34

de Neef, D. (Daan) (m)

Breda

35

Klink, J.J. (Jan) (m)

Loosdrecht

36

Regterschot, K. (Kelly) (v)

Landgraaf

37

Smals, B.M.G. (Bart) (m)

Delft

38

Strolenberg, M.F. (Mark) (m)

Hoogeveen

39

Verkuijlen, R. (Ruud) (m)

Hilversum

40

Haverkort, E.A. (Erik) (m)

Eefde

41

Tabak, M.J.A. (Marinus) (m)

Groningen

42

Verbree, D.M. (Dorien) (v)

Leiden

43

Bevers, H. (Harry) (m)

Leeuwarden

44

Rahimi, H. (Hawre) (m)

Weesp

45

Grevink, M. (Martijn) (m)

Elsene (Brussel) (BE)

46

Simons, C. (Chris) (m)

Middelburg

47

Richardson, S.M. (Simone) (v)

Lijnden

48

Bijenhof, Y. (Yvonne) (v)

Almelo

49

Patelski, M.J.L. (Max) (m)

Maastricht

50

Arends-Drijver, K. (Kathy) (v)

Berkel en Rodenrijs

51

van Doeveren, L.N.M. (Laurens) (m)

Wassenaar

52

Simons, T.C.N. (Tim) (m)

Made

53

Buijsse, M.R.G. (Martijn) (m)

Boekel

54

Peters, F.A.J. (Frederik) (m)

Lent

55

Bakker, R. (Ronald) (m)

Sprang-Capelle

56

Noomen, C.J. (Kees) (m)

Amstelveen

57

Vermeulen, S.M.J. (Sanneke) (v)

Roosendaal

58

Koebrugge, S.A. (Sabine) (v)

Groningen

59

Achterbergh-Copier, M. (Mark) (m)

Halfweg

60

Elbertsen, J. (Jenny) (v)

Apeldoorn

61

Jacobs, B. (Barry) (m)

Bergen op Zoom

62

van Dijk, S. (Saskia) (v)

IJsselstein

63

Bellaart, H.M. (Hugo) (m)

Bussum

64

Maref, R. (Rebin) (m)

Arnhem

65

de Wolff, I. (Ivo) (m)

Sint Nicolaasga

66

Groot Bruinderink, L.I. (Laurence) (m)

New York (US)

67

Lambers, L.F.J.M. (Lars) (m)

Weert

68

Bonnevits-de Jong, L. (Laurine) (v)

Berkel en Rodenrijs

69

Nelisse, R.M.L. (Mirjam) (v)

Dirksland

70

Rooijmans, E.M.N. (Liesbeth) (v)

Apeldoorn

71

Malfait-van Ham, S.S.J. (Sharona) (v)

Oud Gastel

72

ten Have, R.H. (René) (m)

's-Gravenhage

73

Matthijsse, H.A. (Henk) (m)

Assen

74

Hoen, R.T. (Roelof Theun) (m)

Noordwolde

75

Janssen, S.M. (Sander) (m)

Hengelo

76

van den Ham-Jaarsma, E. (Edith) (v)

Almelo

77

Lauwerysen, F.A. (Filip) (m)

Grizane (HR)

78

Bikkers, B.T. (Bart) (m)

Vlaardingen

79

Kraanen, C.W. (Kees) (m)

Amersfoort

80

van der Weijden, M. (Maarten) (m)

Waspik

Lijst 2 PVV (Partij voor de Vrijheid)

Nr

Naam

Woonplaats

1

Wilders, G. (Geert) (m)

's-Gravenhage

2

Agema, M. (Fleur) (v)

's-Gravenhage

3

Markuszower, G. (Gidi) (m)

Amsterdam

4

de Jong, L.W.E. (Léon) (m)

's-Gravenhage

5

Maeijer, V. (Vicky) (v)

Krimpen aan den IJssel

6

Kops, A. (Alexander) (m)

Overasselt

7

Bosma, M. (Martin) (m)

Amsterdam

8

van Dijck, A.P.C. (Tony) (m)

's-Gravenhage

9

Helder, L.M.J.S. (Lilian) (v)

Venlo

10

Madlener, B. (Barry) (m)

Rockanje

11

Fritsma, S.R. (Sietse) (m)

's-Gravenhage

12

van Weerdenburg, V.D.D. (Danai) (v)

Amstelveen

13

Graus, D.J.G. (Dion) (m)

Heerlen

14

de Graaf, M. (Machiel) (m)

's-Gravenhage

15

Mulder, E. (Edgar) (m)

Zwolle

16

Beertema, H.J. (Harm) (m)

Voorburg

17

de Roon, R. (Raymond) (m)

Beek

18

Faber, M.H.M. (Marjolein) (v)

Hoevelaken

19

van Aalst, R.R. (Roy) (m)

Hengelo

20

van Dijk, E. (Emiel) (m)

's-Gravenhage

21

Jansen, C.A. (Chris) (m)

Almere

22

de Vree, J.H. (Henk) (m)

Hardinxveld-Giessendam

23

Moinat, N. (Nicole) (v)

Purmerend

24