Start van deze pagina
Skip navigatie, ga direct naar de Inhoud

Overheid.nl - de wegwijzer naar informatie en diensten van alle overheden.

De wegwijzer naar informatie en diensten van alle overheden

Tekstgrootte
+


Jaargang 2004
Nr. 92

Gepubliceerd op 14 mei 2004



Kandidatenlijsten verkiezing Europees Parlement

De voorzitter van het centraal stembureau voor de verkiezing van de leden van het Europees Parlement;

Gelet op artikel I 17 in samenhang met artikel Y 2 van de Kieswet;

Maakt bekend dat de volgende geldige lijsten van kandidaten zijn ingeleverd voor de op 10 juni 2004 te houden verkiezing van de leden van het Europees Parlement:

Lijst 1 CDA - Europese Volkspartij

Gecombineerd met 5

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Eurlings, C.M.P.S. (Camiel) (m)

Valkenburg a/d Geul

2

Martens, M.J.T. (Maria) (v)

Nijmegen

3

Maat, A.J. (Albert Jan) (m)

Paterswolde

4

Wortmann-Kool, C.M. (Corien) (v)

Zeist

5

Doorn, L. (Bert) (m)

Wassenaar

6

van Nistelrooij, L.J.J. (Lambert) (m)

Nuland

7

Post, J. (Joop) (m)

Driehuis

8

Oomen-Ruijten, M.G.H.C. (Ria) (v)

Maasbracht

9

Pronk, B. (Bartho) (m)

Groenekan

10

de Lange, E.M.R. (Esther) (v)

Brussel (België)

11

Elmaci, O.O. (Osman) (m)

Gorinchem

12

Visser, C.L. (Cornelis) (m)

Middelharnis

13

de Wilde, A.J.B. (Bert) (m)

Markelo

14

Boerma, J.C. (Hanneke) (v)

‘s-Gravenhage

15

Hebben, R.J. (Rutger Jan) (m)

Amsterdam

16

Veringa, F.H.J. (Frans) (m)

Goes

17

Smid, E. (Eiko) (m)

Utrecht

18

van Laarhoven, J.P.R.M. (Jan) (m)

Weurt

19

Winkelman, M.E. (Marlijn) (v)

‘s-Gravenhage

20

Ho Ten Soeng, K.L.R. (Roy) (m)

Venhuizen

21

van de Streek, H.J. (Hillie) (v)

Utrecht

22

Goedhart, G. (Gerrit) (m)

Amsterdam

23

Smeele, J.M.M. (Jan) (m)

Schoten (België)

24

Eilering, W. (Wim) (m)

Drachten

25

Boon, P.B. (Peter) (m)

Ten Boer

26

Hoekstra, F.G. (Fokke) (m)

Urk

27

Geluk-Poortvliet, L.W.D. (Lenny) (v)

Burgh Haamstede

28

Martijn, L.B. (Lionel) (m)

Rotterdam

29

Klaver, H. (Henk) (m)

Emmen

30

van Lith-Woestenberg, D.P.J. (Daniëlle) (v)

Eersel

Lijst 2 P.v.d.A./Europese Sociaal-democraten

Gecombineerd met 4

Nr.

Naam

Woonplaats

1

van den Berg, M.J. (Max) (m)

Amsterdam

2

Wiersma, J.M. (Jan Marinus) (m)

Leiden

3

Mastenbroek, E. (Edith) (v)

Amsterdam

4

Corbey, D.J.M. (Dorette) (v)

Haarlem

5

Berman, M. (Thijs) (m)

Sergy (Frankrijk)

6

van den Burg, H.C.J. (Ieke) (v)

Amsterdam

7

Jacobs, C.W. (Lily) (v)

Nijmegen

8

Bozkurt, E. (Emine) (v)

Zaandam

9

Cremers, J.M.B. (Jan) (m)

Utrecht

10

Valk, G. (Gerrit) (m)

Alkmaar

11

Ytsma, J.M. (Jenny) (v)

‘s-Gravenhage

12

Breemer, L.K. (Lo) (m)

Amsterdam

13

van Merrienboer, H.J.A. (Erik) (m)

Helmond

14

Andriesen, A.M. (Anita) (v)

Oude Biltzijl

15

Depla, P.F.G. (Paul) (m)

Nijmegen

16

Dirksen, V.G. (Veronica) (v)

Maastricht

17

Hamming, J. (Jan) (m)

Tilburg

18

Welschen, R.W. (Rein) (m)

Eindhoven

Lijst 3 VVD - Europese Liberaal-Democraten

Gecombineerd met 6

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Maaten, J. (Jules) (m)

Rijswijk (ZH)

2

Mulder, J. (Jan) (m)

Meppel

3

Manders, A.J.M. (Toine) (m)

Asten

4

Hennis-Plasschaert, J.A. (Jeanine) (v)

Amsterdam

5

Vermeer, A.H. (Herman) (m)

Swifterbant

6

Kallen-Morren, M.N. (Marianne) (v)

Zeist

7

ten Broeke, J.H. (Han) (m)

Haaksbergen

8

Wisse-Maat, A. (Aly) (v)

Colijnsplaat

9

Rommel, E.A.S. (Esther) (v)

Heiloo

10

Cherribi, O. (Oussama) (m)

Amsterdam

11

van de Donk, M.A. (Maarten) (m)

Rotterdam

12

Versteegh-Weijers, G.L. (Ted) (v)

Limbricht

13

Russchen, W.T. (Wytze) (m)

‘s-Gravenhage

14

Scholma, E.R. (Enno) (m)

Wachtberg Villip (Duitsland)

15

von Bönninghausen tot Herinkhave- Visser, M.M.A. (Ria) (v)

Hoogkarspel

16

van der Eijk, S.A. (Sander) (m)

‘s-Gravenhage

17

Baljeu, J.N. (Jeannette) (v)

Rotterdam

18

Buchsbaum, K.T. (Katja) (v)

‘s-Gravenhage

19

Scheffer, P.H.M. (Paul) (m)

Zoetermeer

20

Könings, M.P.E.V. (Melvin) (m)

Brussel (België)

21

Pluckel, H. (Hans) (m)

Zwaanshoek

22

van der Werf, A.A.H. (Age) (m)

Doorn

23

Franssen, C.B.M.E. (Cécile) (v)

Tilburg

24

van den Boogaard, H.M.A. (Harry) (m)

Kleve (Duitsland)

25

Ongerboer de Visser, A.J. (Arnoud) (m)

Bloemendaal

26

van Valkenburg-Lely, H.E. (Lysbeth) (v)

Driebergen-Rijsenburg

27

de Oude, R. (Robert) (m)

Zwijndrecht

28

Noorderhaven, H.J. (Hendrik) (m)

Hattem

29

Neef, R.C.E. (Eric) (m)

Groningen

30

Straat, D.D. (Dennis) (m)

Amsterdam

Lijst 4 GROENLINKS

Gecombineerd met 2

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Buitenweg, K.M. (Kathalijne) (v)

Amsterdam

2

Lagendijk, J.J. (Joost) (m)

Brussel (België)

3

de Roo, A. (Alexander) (m)

Amsterdam

4

Visseren-Hamakers, I.J. (Ingrid) (v)

Rotterdam

5

Gök, D. (Dog˘an) (m)

Haarlem

6

Eickhout, B. (Bas) (m)

Utrecht

7

Terpstra, J. (Jolanda) (v)

Utrecht

8

Cornelissen, M. (Marije) (v)

Amsterdam

9

Wouters, R.P.C.M. (Richard) (m)

Amsterdam

10

Verbaken, K.T.A.M. (Karin) (v)

Leiden

11

Verkerk, H.E.M.C. (Hein) (m)

Amsterdam

12

de Niet, S.E. (Stefanie) (v)

Eindhoven

13

Voogd, S.E. (Sabina) (v)

Amsterdam

14

Boer, A. (Arnoud) (m)

‘s-Gravenhage

15

van Valkenburg, C.H. (Hugo) (m)

Amsterdam

16

van den Bergh, J. (Jaap) (m)

Amsterdam

17

van Leeuwen, T.E.M. (Titia) (v)

Amsterdam

Lijst 5 ChristenUnie-SGP

Gecombineerd met 1

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Blokland, J. (Hans) (m)

Capelle a/d IJssel

2

Belder, B. (Bas) (m)

Apeldoorn

3

van Dalen, P. (Peter) (m)

Houten

4

Janse, C.S.L. (Chris) (m)

Apeldoorn

5

van Dam, R. (Rijk) (m)

Barneveld

 

(m)

 

6

Brouwer, E.J. (Evert-Jan)

Gouda

7

van Dijk, H. (Hans) (m)

Rotterdam

8

Verboom, J.J. (Jan) (m)

Veenendaal

9

van Eijle, R.W. (Ruud) (m)

Ermelo

10

de Jong, A.P. (Ton) (m)

Noordeloos

11

van den Berg, H.R. (Heleen) (v)

Ridderkerk

12

van der Tang, O.M. (Otto) (m)

Rhenen

13

de Roode-Hof, N.M. (Nadine) (v)

Voorburg

14

Holdijk, G. (Gerrit) (m)

Apeldoorn

15

Pleijsier, J. (Jochem) (m)

Houten

16

Houtman, M. (Rinus) (m)

Gouda

17

Meijer, L.E. (Leon) (m)

Ede

18

van Schothorst, H.J. (Henk Jan) (m)

Bodegraven

19

Schenk, J. (Johannes) (m)

Urk

20

Bisschop, R. (Roelof) (m)

Veenendaal

Lijst 6 Democraten 66 (D66)

Gecombineerd met 3

Nr.

Naam

Woonplaats

1

in ‘t Veld, S.H. (Sophie) (v)

Brussel (België)

2

Boogerd-Quaak, J.L.A. (Johanna) (v)

Zaamslag

3

de Jong, M.W. (Margriet) (v)

Almere

4

van den Bos, B.R.A. (Bob) (m)

‘s-Gravenhage

5

Dekker, S. (Suzanne) (v)

Amsterdam

6

Filippini, S.L.J.M. (Simone) (v)

‘s-Gravenhage

7

van Kooten, G.J.U. (Unico) (m)

‘s-Gravenhage

8

van Lente, R.J. (Robert) (m)

‘s-Gravenhage

9

Diekema, J.F. (Jasper) (m)

‘s-Gravenhage

10

van Drooge, S.W. (Bas) (m)

Amsterdam

11

Houtenbos, B. (Bram) (m)

Haren

12

Wimmers, P.J. (Pierre) (m)

Wezep

13

van Nistelrooij, J.J.R.M. (Jörgen) (m)

Best

14

Roosenschoon, N.W.M. (Nanne) (m)

Loosdrecht

Lijst 7 SP (Socialistische Partij)

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Meijer, E.T.M. (Erik) (m)

Rotterdam

2

Roovers, R.C.J. (René) (m)

Dongen

3

Liotard, K.T. (Kartika) (v)

Borculo

4

van Dijk, J.J. (Jasper) (m)

Amsterdam

5

Futselaar, F.W. (Frank) (m)

Groningen

6

van Gijlswijk, L.R. (Rosita) (v)

Groningen

7

Dosky, S. (Serdar) (m)

Amsterdam

8

Blaauw, C.A.M. (Clara) (v)

Almelo

9

Ruers, R.F. (Bob) (m)

Utrecht

10

Jankie, C. (Chandra) (v)

Hoofddorp

11

Stöpler, L.M.E.R. (Lucien) (m)

Amsterdam

12

Kaymaz, A. (Akansel) (m)

Arnhem

13

Lempens, P.P.E. (Paul) (m)

Weert

14

van der Molen, H. (Hilde) (v)

Haarlem

15

de Heij, N. (Niels) (m)

Utrecht

16

Siljee, R. (Kinge) (v)

Groningen

17

Cornelissen, T.S.J. (Theo) (m)

Rotterdam

18

Irrgang, E. (Ewout) (m)

Amsterdam

19

van Vugt, D. (Driek) (m)

Leiden

20

Gyömörei-Agelink, I.M. (Ingrid) (v)

‘s-Gravenhage

21

de Bres-de Langen, J.C. (Anneke) (v)

Oss

22

van Schaik, J. (Jan) (m)

Alkmaar

23

Gabriël, J.J.C. (Jacqueline) (v)

Maastricht

24

van Zutphen, P.M.A. (Peter) (m)

Heerlen

25

Demirbilek, N. (Nuh) (m)

Almere

26

de Roos-Consemulder, B. (Trix) (v)

Vlissingen

27

Schiedon, A.J. (Ad) (m)

Doorn

28

van den Boomgaard, H.M. (Henk) (m)

Hollandsche Rading

29

de Vries-Becker, E. (Elke) (v)

Valkenburg a/d Geul

Lijst 8 Democratisch Europa

Nr.

Naam

Woonplaats

1

van Tuyll van Serooskerken, S.E. (Sammy)

Haarlem

2

Kleijne, S.J.M. (Sonja)

Vught

3

Veen, E.H. (Egbert)

Zeist

4

Sieburg, C.H. (Carla)

‘s-Gravenhage

5

Moeleker, J.I.M. (John)

Rijswijk

6

van Tongeren, W. (Wouter)

‘s-Gravenhage

7

Boomsma, E.A. (Eelco)

‘s-Gravenhage

8

Meijer, W.S. (Willem)

Haarlem

Lijst 9 LEEFBAAR EUROPA

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Leechburch Auwers, J.A.A. (Jan) (m)

Voorburg

2

de Kruijf, A. (Abraham) (m)

Zoetermeer

3

Martina, A.A.J. (Alcides) (m)

Hoogvliet

4

Sabih, I. (Ilham) (v)

Rotterdam

5

van Velzen-Mrugala, H.Z. (Sofie) (v)

Amsterdam

6

Peters, E.H.A.M. (Liesbeth) (v)

Amsterdam

7

Oostveen, J.P. (Sjaak) (m)

Delft

Lijst 10 Partij voor het Noorden

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Zanen, T.J. (Teun Jan) (m)

Zuidwolde

2

van der Baan, J.A. (Jan) (m)

Grou

3

Terpstra, S.J. (Sanne) (v)

Groningen

4

Kruize, E.W. (Egbert) (m)

Emmer Compascuum

5

Schliessler, R.J. (Robert) (m)

Soesterberg

6

Hoekzema-Buist, D.J. (Danny) (v)

Groningen

7

Schroor, H.J. (Harm) (m)

Drachten

8

Woudstra, F. (Fleur) (v)

Groningen

9

Huisman, K.J. (Kerst) (m)

Leeuwarden

10

Staats, G.P. (Geert) (m)

Westerbroek

11

Zweerts de Jong, N. (Nico) (m)

Veendam

12

Venekamp, H.J. (Jan) (m)

Beilen

13

van der Werff-Poort, H.J. (Harmien) (v)

Oosterwijtwerd

14

Schoffelmeer, T.M.M. (Dorien) (v)

Groningen

15

van der Heide, L.G. (Loek) (m)

Harlingen

16

van der Laan, L.E.J. (Leendert) (m)

Groningen

17

Jessen, S. (Sabrina) (v)

Groningen

18

Koetsier, H. (Hilbert) (m)

Groningen

19

de Goede, R.A. (Ruud) (m)

Hoogersmilde

20

Gazendam, L.J.B. (Luit) (m)

Groningen

21

Stokkers, G.M. (Marieke) (v)

Groningen

22

Rusch, A.C. (Ineke) (v)

Groningen

23

Everhardus, M. (Minne) (m)

Borger

24

Brouwer, A.E. (Aleid) (v)

Groningen

25

Hoiting, H.T. (Henk) (m)

Zuidwolde

26

Borgman, J. (Joop) (m)

Wehe-den Hoorn

27

Hoekzema, R. (Reinder) (m)

Groningen

28

Oliemans, T.A.E. (Tjeerd) (m)

Groningen

29

Terpstra, L.K. (Lieuwe) (m)

Groningen

30

Uitham, J. (Jan) (m)

Groningen

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Smit, M.J. (Michiel) (m)

Rotterdam

2

Viljac, A. (Antonia) (v)

Rotterdam

3

Berghuis, K.W. (Koen) (m)

Tilburg

4

Elsthout, W. (Wim) (m)

Haarlem

5

Bleecke, I. (Inge) (v)

Rotterdam

6

van Gool, A.H.J. (Rene) (m)

Loon op Zand

7

Visser, J.J. (Jan Jitse) (m)

Dantumadeel

8

Groothuizen-Trip, L.N.A.C. (Betty) (v)

Rotterdam

9

Bijsterveld, M.H. (Marcel) (m)

Schiedam

10

Reedijk, P. (Peter) (m)

‘s-Gravenhage

11

van der Tempel, R.P.Q. (Roald) (m)

Rotterdam

12

Troost, W. (Wouter) (m)

Woensdrecht

13

de Gelder, J.E.C. (Jannie) (v)

Binnenmaas

14

Schiffeleers, S.S.C.J. (Simon) (m)

Gilze en Rijen

15

Copier, R.J. (Rob) (m)

Rotterdam

16

Wintermans, M. (Marc) (m)

Valkenswaard

17

Paalvast, F. (Frans) (m)

Rotterdam

18

Heeres, G. (Gabor) (m)

Eindhoven

19

van Corler, A. (Anouschka) (v)

Nijkerk

20

Engelen, C.W. (Cor) (m)

Rotterdam

21

Buth, R. (Ruud) (m)

Rotterdam

22

de Raad, L. (Leonie) (v)

Voorburg

23

Tharmaratnam, K.D. (Kenneth) (m)

Nijmegen

24

Jansen, A.R.D. (Ade) (m)

Kranenburg (Duitsland)

25

Bajema, M.J. (Marc) (m)

Gouda

Nr.

Naam

Woonplaats

1

van Buitenen, P.K.T.J. (Paul)

Breda

2

de Groen, E. (Els)

Bennekom

3

Baeten, R.R.A.M. (Ries)

Brussel (België)

4

de Wit, G.E.L.M. (Gert)

Alphen (NB)

5

Kok, A. (Adrie)

Barendrecht

6

van Putten, A.F.P. (Anton)

Eindhoven

7

Brom, A.C.M. (Alexander)

Rotterdam

8

Sagsu, M. (Mehmet)

Arnhem

9

Nieuwesteeg, J.P.W.M. (Jeroen)

Boxtel

10

van Zon, F. (Frank)

Odijk

11

Braamhaar, A.K.E. (Anne-Karien)

Utrecht

12

Nieuwland, A.T. (Alfons)

Hoorn

13

van der Kallen, L.H. (Louis)

Bergen op Zoom

14

Kuijt, N. (Nico)

Katwijk aan Zee

15

Laarman, H. (Henk)

Warnsveld

16

van der Meer, A.C. (Bob)

Rosmalen

17

van Persie, H. (Henk)

Schiedam

18

Schaap, P.A. (Paul)

Anna Paulowna

19

Bazelmans, A.P. (Ton)

Bergeijk

20

Schaap, C.D. (Cees)

Barendrecht

Lijst 13 Lijst Pim Fortuyn (LPF)

Nr.

Naam

Woonplaats

1

van der Vorm-de Rijke, J.E.R. (Jens) (m)

Dordrecht

2

Spaargaren, S.A.S. (Sven) (m)

Hoofddorp

3

Smulders, H.J.C. (Harry) (m)

Bavel

4

Palm, F.A. (Frits) (m)

Voorburg

5

Gerritse, L. (Leo) (m)

Rotterdam

6

Boogaart, W.C. (Wim) (m)

Nieuwerkerk

7

Daalhuizen, H.J. (Henk) (m)

Rotterdam

Lijst 14 Partij voor de Dieren

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Thieme, M.L. (Marianne) (v)

Maarssen

2

Timmerman, B.J. (Bernd) (m)

Rijswijk

3

de Rooij, M. (Marjolein) (v)

Haarlem

4

Hulshof, C.W.M. (Claudi) (v)

Utrecht

5

de Boo, M.J. (Jasmijn) (v)

Breda

6

van der Leij, W.J.R. (Ruth) (v)

Amersfoort

7

Haak, J.W.H. (Wietse) (m)

Kortgene

8

Stockmann-van Leeuwen, M.J. (Rita) (v)

Renkum

9

Dekker, A.J. (Ton) (m)

Heiloo

10

Drijgers, M.H. (Marleen) (v)

Vlissingen

11

Keilman, H.J. (Henk) (m)

Soest

12

Boon, D. (Dirk) (m)

Zuidhorn

13

Cliteur, P.B. (Paul) (m)

Amsterdam

14

Bierenbroodspot, G. (Gerti) (v)

Amsterdam

15

van Keulen, M.F. (Mensje) (v)

Amsterdam

16

Meuldijk, B. (Belinda) (v)

Bosch en Duin

17

Gaus, M.R. (Martin) (m)

Lelystad

18

Wolkers, J.H. (Jan) (m)

Den Burg

19

Kousbroek, H.R. (Rudy) (m)

Leiden

Lijst 15 Respect.Nu

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Wurtz, A.

Laren

2

Engel, F.A.K.

Stolwijk

`s-Gravenhage, 14 mei 2004.
De voorzitter van het centraal stembureau voor de verkiezing van de leden van het Europees Parlement,
F.J.W.M. van Dooren.


SnelzoekenInfo

Snelzoeken
U kunt dit veld gebruiken om te zoeken op
–een vrije zoekterm voor het zoeken op tekst (bijvoorbeeld "milieu")
–een betekenisvolle zoekterm voor het zoeken naar specifieke publicaties (bijvoorbeeld dossiernummer '32123' of 'trb 2009 16').
U kunt termen combineren door EN te zetten tussen de termen (blg 32123 EN milieu).
U kunt zoeken op letterlijke tekst door '' om de term te zetten. ('appellabele toezeggingen').

Voor meer mogelijkheden en uitleg verwijzen wij u naar de help-pagina's van Officiële bekendmakingen op overheid.nl