<metadata_gegevens>
  <metadata name="OVERHEID.organisationType" scheme="OVERHEID.Organisatietype" content="gemeente" />
  <metadata name="OVERHEIDop.publicationName" scheme="" content="Gemeenteblad" />
  <metadata name="OVERHEIDop.doctype" scheme="" content="Officiële Publicaties, versie 1.1" />
  <metadata name="OVERHEIDop.configuratie" scheme="" content="https://repository.officiele-overheidspublicaties.nl/MasterConfiguraties/MC-DRP-BeschikkingAfhandeling-3Pas-ZM/2.82/xml/MC-DRP-BeschikkingAfhandeling-3Pas-ZM.xml" />
  <metadata name="DC.creator" scheme="OVERHEID.Gemeente" content="Nederweert" />
  <metadata name="DC.type" scheme="OVERHEID.Informatietype" content="officiële publicatie" />
  <metadata name="DCTERMS.publisher" scheme="OVERHEID.Gemeente" content="Nederweert" />
  <metadata name="OVERHEID.authority" scheme="OVERHEID.Gemeente" content="Nederweert" />
  <metadata name="OVERHEID.category" scheme="OVERHEID.TaxonomieBeleidsagendaDecentraal" content="Ruimte en infrastructuur | Organisatie en beleid" />
  <metadata name="DC.type" scheme="OVERHEIDop.Rubriek" content="andere beschikking" />
  <metadata name="OVERHEIDop.referentienummer" scheme="" content="Rx.Mission zaak Z2026-00002800" />
  <metadata name="DCTERMS.abstract" scheme="" content="Besluit / Beschikking op aanvraag /  Kolenhofweg 3, 6091NB Leveroy /24 augustus 2026 / *INZAGETERMIJN: 3-8-2026* gedeeltelijk intrekken van de omgevingsverg. (LBV+)" />
  <metadata name="DCTERMS.language" scheme="DCTERMS.RFC4646" content="nl" />
  <metadata name="OVERHEIDop.gebiedsmarkering" scheme="OVERHEIDop.locatietype" content="Punt">
    <metadata name="OVERHEIDop.geometrie" scheme="" content="POINT (184558.659 361562.478)" />
    <metadata name="OVERHEIDop.geometrieLabel" scheme="" content="Kolenhofweg 3, 6091NB Leveroy" />
  </metadata>
  <metadata name="DC.title" scheme="" content="Kennisgeving besluit Z2026-00002800, Kolenhofweg 3, 6091NB Leveroy" />
  <metadata name="OVERHEIDop.datumEindeReactietermijn" scheme="" content="2026-10-12" />
  <metadata name="OVERHEIDop.terinzageleggingBG" scheme="" content="https://jeleefomgeving.nl/inzien/858131134/5c457043-d269-4e03-9c0b-2e757047ba8b" />
  <metadata name="DCTERMS.available" scheme="DCTERMS.W3CDTF" content="2026-08-31" />
  <metadata name="OVERHEIDop.jaargang" scheme="DCTERMS.W3CDTF" content="2026" />
  <metadata name="OVERHEIDop.publicationIssue" scheme="" content="408545" />
  <metadata name="DC.identifier" scheme="OVERHEIDop.GmbID" content="gmb-2026-408545" />
</metadata_gegevens>