<metadata_gegevens>
  <metadata name="OVERHEID.organisationType" scheme="OVERHEID.Organisatietype" content="gemeente" />
  <metadata name="OVERHEIDop.publicationName" scheme="" content="Gemeenteblad" />
  <metadata name="OVERHEIDop.doctype" scheme="" content="Officiële Publicaties, versie 1.1" />
  <metadata name="OVERHEIDop.configuratie" scheme="" content="https://repository.officiele-overheidspublicaties.nl/MasterConfiguraties/MC-DRP-Melding-3Pas-ZM/2.66/xml/MC-DRP-Melding-3Pas-ZM.xml" />
  <metadata name="DC.creator" scheme="OVERHEID.Gemeente" content="Twenterand" />
  <metadata name="DC.type" scheme="OVERHEID.Informatietype" content="officiële publicatie" />
  <metadata name="DCTERMS.publisher" scheme="OVERHEID.Gemeente" content="Twenterand" />
  <metadata name="OVERHEID.authority" scheme="OVERHEID.Gemeente" content="Twenterand" />
  <metadata name="OVERHEID.category" scheme="OVERHEID.TaxonomieBeleidsagendaDecentraal" content="Ruimte en infrastructuur | Organisatie en beleid" />
  <metadata name="DC.type" scheme="OVERHEIDop.Rubriek" content="andere melding" />
  <metadata name="OVERHEIDop.referentienummer" scheme="" content="TR-Z2024-001152" />
  <metadata name="DCTERMS.abstract" scheme="" content="Mobiel puinbreken Driehoeksweg 9 1 (5-8-2024 t/m 30-9-2024 gedurende maximaal 3 werkdagen)" />
  <metadata name="DCTERMS.language" scheme="DCTERMS.RFC4646" content="nl" />
  <metadata name="OVERHEIDop.gebiedsmarkering" scheme="OVERHEIDop.locatietype" content="Punt">
    <metadata name="OVERHEIDop.geometrieLabel" scheme="" content="Gebiedsmarkering" />
    <metadata name="OVERHEIDop.geometrie" scheme="" content="POINT(244143 499329)" />
  </metadata>
  <metadata name="OVERHEIDop.gebiedsmarkering" scheme="OVERHEIDop.locatietype" content="Vlak">
    <metadata name="OVERHEIDop.geometrieLabel" scheme="" content="Gebiedsmarkering" />
    <metadata name="OVERHEIDop.geometrie" scheme="" content="POLYGON((244094.433197413 499364.2424663277,244096.7241974165 499312.4674662933,243984.46919731656 499298.5694662899,243978.05519730947 499352.7874663244,244094.433197413 499364.2424663277))" />
  </metadata>
  <metadata name="DC.title" scheme="" content="Melding milieubelastende activiteit, Driehoeksweg 9 7675TA Bruinehaar, geaccepteerd. De publicatie van deze melding heeft abusievelijk niet eerder plaatsgevonden. Met deze kennisgeving wordt dit hersteld." />
  <metadata name="DCTERMS.available" scheme="DCTERMS.W3CDTF" content="2026-08-28" />
  <metadata name="OVERHEIDop.jaargang" scheme="DCTERMS.W3CDTF" content="2026" />
  <metadata name="OVERHEIDop.publicationIssue" scheme="" content="405759" />
  <metadata name="DC.identifier" scheme="OVERHEIDop.GmbID" content="gmb-2026-405759" />
</metadata_gegevens>